Головна  →  Оголошення  →  26 квітня 2021

Оболонська організація Товариства Червоного Хреста оголошує проведення щорічної акції «Місяць Червоного Хреста»

Шановні керівники підприємств, організацій, установ, мешканці Оболонського району м. Києва та всі небайдужі до чужої біди!

З метою привернення уваги суспільства до діяльності Товариства Червоного Хреста України та його 103 - річної історії, формування громадської думки  на користь милосердя, залучення громадян до членства в Товаристві, залучення молоді до волонтерського руху та залучення надходжень для допомоги потребуючим в м. Києві з 19 квітня 2021 року  по 30 травня 2021 року оголошено проведення щорічної акції «Місяць Червоного Хреста» під гаслом «Зберемо намисто з добрих справ». Це має стати всеохоплюючим міським заходом, котрий буде індикатором нашої людяності та активності в бажанні допомогти нужденним.

Оболонська районна організація Товариства Червоного Хреста України взяла на себе обов’язки з реалізації в нашому районі щорічної акції «Місяць Червоного Хреста», якою передбачено організацію та проведення заходів з надання благодійної допомоги малозахищеним верствам населення, які опинились у скрутному матеріальному положенні, а саме: одиноким малозабезпеченим громадянам похилого віку, багатодітним родинам,  дітям – сиротам, ветеранам та учасникам бойових дій, пораненим військовим  АТО, особам з інвалідністю, хворим, безпритульним та знедоленим.

Заходи місяця: проведення донорських днів для залучення населення до безоплатного донорства, залучення громадян до членства в Товаристві, збір коштів, продуктів харчування, предметів домашнього вжитку, іграшок, медикаментів, шкільного приладдя та іншої натуральної допомоги, допомога медичним закладам, допомога дитячим установам для діток з інвалідністю, допомога дітям - сиротам, популяризація знань по першій допомозі та норм додержання карантинних заходів.

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до місії доброчинності та прийняти участь у благодійній акції! Зберемо разом намисто з добрих справ!

Благодійна допомога приймається за адресою: вул. Тимошенка, 1-А.

Телефон для довідок: +38 097 014 03 45

Наш благодійний рахунок: 

Найменування організації: Оболонська РО ТЧХУ; Код отримувача: 25666361

Р/р: UA573206490000026006052728542 в АТ КБ «ПРИВАТБАНК», 

МФО 320649. Призначення платежу: «Благодійна допомога»,  без ПДВ.

За інформацією Оболонської РО ТЧХУ в місті Києві  

 

Перейти до спискуВерсiя для друку