Головна  →  Новини  →  12 березня 2021

Відбулись масштабні навчання для відпрацювання дій в умовах можливої повені та льодоходу

Відбулись масштабні навчання для відпрацювання дій в умовах можливої повені та льодоходу

Сьогодні, 12 березня 2021 року, в Оболонському районі відбулись масштабні навчання для відпрацювання дій в умовах можливої повені та льодоходу. Було залучено понад 60 осіб та 15 одиниць спецтехніки.

Під час тренувань було здійснено зняття з даху підтопленої будівлі на човен потерпілих від повені, порятунок людини, яка провалилась під лід; зведення дамби для захисту території від підтоплення, підрив крижаного поля для запобігання ймовірності підйому рівня води та скупчення криги, відкачування води з підтоплених об’єктів, евакуація застряглого автобуса з людьми та надання медичної допомоги потерпілим.

До навчань були залучені підрозділи та підприємства, що належать до єдиної територіальної підсистеми цивільного захисту. Зокрема, Київська комунальна аварійно-рятувальна служба «Київська служба порятунку», Головне управління ДСНС України в місті Києві, його структурні підрозділи, сили та засоби, Головне управління Національної поліції у місті Києві, Управління патрульної поліції у місті Києві Департаменту патрульної поліції Національної поліції України, «Муніципальна охорона», комунальні підприємства «Плесо», «Київавтодор», «Київпастранс», Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва, Київська міська організація Товариства Червоного Хреста України та інші.

Перейти до спискуВерсiя для друку