Головна  →  Новини  →  16 жовтня 2020

Протягом січня – вересня 2020 року зафіксовано понад 361 тисячу звернень до столичних центрів обслуговування платників щодо отримання адміністративних послуг

Головне управління ДПС у м. Києві інформує, що за дев’ять місяців поточного року, загальна кількість звернень до столичних центрів обслуговування платників щодо отримання адміністративних послуг перевищила 361 тисячу.

При цьому, кількість наданих адміністративних послуг становила понад 325 тисяч, що включає в себе видачу довідок, свідоцтв, ліцензій та інше.

Зокрема, було видано понад 58 тисяч карток платника податків та внесено до паспортів громадян України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків.

Більше 15 тисяч громадян отримали відомості з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.

Платникам податків, як юридичним так і фізичним особам, для забезпечення можливості використання електронного цифрового підпису, було надано понад 36 тисяч електронних довірчих послуг.

Протягом зазначеного періоду було зареєстровано понад 16 тисяч реєстраторів розрахункових операцій та більше 38 тисяч книг обліку розрахункових операцій.

До столичних центрів обслуговування платники звертаються і стосовно отримання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи. Так, за період січень – вересень 2020 року таких довідок підготовлено та видано понад 98 тисяч.

Понад 49 тисяч громадян здійснили реєстрацію платника єдиного податку та понад 29 тисяч платників отримали витяг з реєстру платників єдиного податку.

За дев’ять місяців 2020 року понад 21 тисяча платників отримали або подовжили терміни дії ліцензій на роздрібну торгівлю тютюновими, алкогольними виробами. 

За інформацією Головного управління ДПС у м.Києві

Перейти до спискуВерсiя для друку