Головна  →  Новини  →  8 вересня 2020

До уваги виробників та імпортерів тютюнових виробів та рідин, що використовуються в електронних сигаретах

Головне управління ДПС у м. Києві повідомляє, що з 1 січня 2021 року відповідно до Закону України від 16 січня 2020 року № 466-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» перелік підакцизних товарів доповнено рідинами, що використовуються в електронних сигаретах та на які встановлюється ставка акцизного податку у сумі 3000 грн за 1 літр.

Рідини, що використовуються в електронних сигаретах будуть маркуватися марками акцизного податку.

Крім того, з 1 січня 2021 року на марку акцизного податку на сигарети, цигарки та сигарили додатково буде нанесено кількість штук у пачці (упаковці).

Марки акцизного податку, які надруковані до 1 січня 2021 року, на яких не позначено кількість одиниць у пачці (упаковці), будуть використовуватися до 1 липня 2021 року.

Тютюнові вироби марковані марками акцизного податку без позначення кількості одиниць будуть знаходитися в обігу та використовуватися до їх повної реалізації в межах терміну придатності для споживання.

Також нагадуємо, що з 1 січня 2021 року змінюються ставки акцизного податку на тютюнові вироби, тютюн та промислові замінники тютюну, а для тютюновмісних виробів для електричного нагрівання (ТВЕН) за допомогою підігрівача з електронним управлінням (код УКТЗЕД 2403 99 90 10)  встановлено окрему ставку акцизного податку.

 За інформацією Головного управління ДПС у м. Києві

 

 

Перейти до спискуВерсiя для друку