Головна  →  Новини  →  19 червня 2020

Нагадуємо основні правила пожежної безпеки на об’єктах, задіяних у проведенні ЗНО

Шановні громадяни! У червні-липні відбудеться Зовнішнє незалежне оцінювання для випускників 11-х класів. Незабаром випускники загальноосвітніх навчальних закладів перевірятимуть власні знання під час проходження зовнішнього незалежного оцінювання. Нагадуємо Вам основні правила пожежної безпеки на об’єктах, задіяних у проведенні ЗНО.

1. У кабінетах не допускається:

- використовувати електронагрівальні прилади, електрокаміни, праски, чайники, кип’ятильники тощо;

- застосовувати саморобні подовжувачі, які не відповідають вимогам Правил улаштування електроустановок (ПУЕ) щодо переносних (пересувних) електропроводок;

- користуватися пошкодженими (несправними) розетками, відгалужувальними коробками, рубильниками тощо;

- використовувати вимикачі, штепсельні розетки не за призначенням, наприклад, для підвішування одягу та інших предметів;

- залишати без нагляду ввімкнені в мережу електроприлади;

- захаращувати підходи до засобів пожежогасіння.

2. Усе електрообладнання підлягає зануленню або заземленню відповідно до вимог ПУЕ.

3. Усі несправності в електромережах та електроапаратурі, які можуть спричинити іскріння, коротке замикання, нагрівання ізоляції кабелів і проводів понад норму, мають негайно усуватись.

4. Після закінчення занять учителі повинні оглянути приміщення, усунути виявлені недоліки і зачинити приміщення, вимкнувши електроживлення освітлення, приладів та обладнання.

Рятувальники вкотре наголошують керівникам закладів, де буде проводитися ЗНО на стан електрогосподарства, шляхів евакуації, наявності достатньої кількості вогнегасників у приміщеннях.

За інформацією Оболонського РУ ГУ ДСНС України у м. Києві 

Перейти до спискуВерсiя для друку