Головна  →  Новини  →  2 червня 2020

Як декларують грошові активи особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування?

Головне управління ДПС у м. Києві нагадує, відповідно до пункту 8 частини першої статті 46 Закону України «Про запобігання корупції» у розділі 12 декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування,  грошові активи зазначаються лише в разі, якщо на останній день звітного періоду їх сукупна вартість у суб’єкта декларування або члена сім’ї перевищувала 50 прожиткових мінімумів (ПМ) (96050 грн для декларації за 2019 рік).

Наприклад, якщо на 31 грудня у вас були готівкові кошти в розмірі 30 ПМ та кошти на рахунках в банку в розмірі 25 ПМ, такі кошти зазначаються в декларації окремо за кожним видом активу, оскільки їхня сукупна вартість перевищує 50 ПМ.

Сукупний розмір грошових активів вираховується окремо щодо суб’єкта декларування та кожного із членів сім’ї.

Відомості про грошові активи зазначаються окремо щодо суб’єкта декларування та кожного з членів сім’ї у разі перевищення порогу в 50 ПМ.

Для декларації за 2019 рік розмір грошових активів вказується станом на 31 грудня 2019 року. Для декларації перед звільненням – станом на день звільнення.

Якщо у вас виникають питання щодо заповнення декларації, ви можете звернутись до управління з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у м. Києві за телефоном (044) 454-70-33.

За інформацією Головного управління ДПС у м. Києві

Перейти до спискуВерсiя для друку