Головна  →  Новини  →  25 травня 2020

Зміни до Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість

Головне управління ДПС у м. Києві звертає увагу, що наказом Міністерства фінансів України від 29.01.2020 № 30 внесено ряд змін до Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.11.2014  № 1130 (далі - Положення).

Зокрема, новими нормами доповнено розділ V Положення, який стосується анулювання реєстрації платників податку на додану вартість.

Так, відмітка «Реєстрація особи підлягає анулюванню» вноситься до Реєстру платників податку на додану вартість (далі - Реєстр) у день отримання контролюючим органом з Єдиного державного реєстру відомостей про державну реєстрацію припинення юридичної особи (крім перетворення) або про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця або в день внесення до реєстру платників єдиного податку запису про застосування спрощеної системи оподаткування, що не передбачає сплати ПДВ.

Разом із такою відміткою до Реєстру вноситься підстава для анулювання реєстрації відповідно до п. 184.1 ст. 184 розд. V Податкового кодексу України та дата виникнення такої підстави.

 За інформацією Головного управління ДПС у м.Києві

Перейти до спискуВерсiя для друку