Головна  →  Новини  →  21 травня 2020

За чотири місяці 2020 року зафіксовано понад 163 тисячі звернень до столичних центрів обслуговування платників щодо отримання адміністративних послуг

Головне управління ДПС у м. Києві інформує, що за чотири місяці  2020 року загальна кількість звернень до столичних  центрів обслуговування платників щодо отримання  адміністративних послуг склала понад 163 тисячі.

При цьому, кількість наданих адміністративних послуг становила понад 148 тисяч, що включає в себе видачу довідок, свідоцтв, ліцензій та інше.

Зокрема, було видано понад 25 тисяч карток платника податків та внесено до паспортів громадян України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків.

Більше 8 тисяч громадян отримали відомості з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.

Платникам податків, як юридичним так і фізичним особам, для забезпечення можливості використання електронного цифрового підпису, було надано понад 20 тисяч електронних довірчих послуг.

Протягом зазначеного періоду  було зареєстровано понад 3 тисячі реєстраторів розрахункових операцій та більше 13 тисяч книг обліку розрахункових операцій.

До столичних центрів обслуговування платники звертаються і стосовно отримання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи. Так, за період січень-квітень 2020 року таких довідок  підготовлено та видано понад 43 тисячі.

Понад 17 тисяч громадян здійснили реєстрацію платника єдиного податку та понад 12 тисяч  платників отримали витяг з реєстру платників єдиного податку.

За чотири місяці 2020 року понад 7 тисяч платників отримали або подовжили терміни дії ліцензій на роздрібну торгівлю тютюновими або алкогольними виробами.

 За інформацією Головного управління ДПС у м.Києві

Перейти до спискуВерсiя для друку