Головна  →  Новини  →  26 лютого 2020

Олександр Цибульщак провів черговий прийом громадян з особистих питань

25 лютого 2020 року виконувач обов’язків голови Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Олександр Цибульщак провів черговий прийом громадян з особистих питань. Прийоми проходять кожний другий та четвертий вівторок місяця. На них, за попереднім записом, мешканці району мають змогу через особисте спілкування з виконувачем обов’язки голови вирішити питання, які їх турбують. Прийом проходив у приміщенні державної адміністрації за адресою: вул. Маршала Тимошенка, 16.

Питання, порушені під час спілкування з керівником району стосувалися: капітального ремонту будинку; відновлення відмостки будинку; заміни ліфтів в будинку; відновлення освітлення, забезпечення шафами для одягу, встановлення системи протипожежного захисту в закладі освіти тощо.

Під час особистого прийому громадяни отримали роз’яснення по суті порушених питань відповідно до чинного законодавства.

Участь у прийомі взяли фахівці самостійних управлінь та інших структурних підрозділів Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації. За результатами розгляду кожного питання виконувач обов’язків голова району надав відповідні доручення, були встановлені терміни їх виконання.

Крім того, Олександр Леонідович провів особистий прийом і в управлінні (Центрі) надання адміністративних послуг Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації. 

 

За інформацією відділу роботи із зверненнями громадян

Перейти до спискуВерсiя для друку