Головна  →  Новини  →  19 лютого 2020

Як подавати успішні проєкти: у Києві стартував другий сезон Школи Громадського бюджету

Із 14 лютого у Києві у рамках проведення інформаційно-просвітницької кампанії стартував другий сезон Школи Громадського бюджету.

Школа ГБ – це волонтерський проєкт, де автори проєктів-переможців та розпорядники бюджетних коштів КМДА та РДА спільно навчають киян успішній участі у ГБ. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

– Одна з цілей школи – це долучення до ГБ новачків. Тут вони навчаться подавати якісні проєкти, побудувати довірчі відносини і навчитися співпрацювати з владою, об’єднуватися в команди та долучати туди фахових експертів та інноваторів, підготувати їх до всіх етапів ГБ: подача, доопрацювання на етапі експертизи, публічні обговорення, агітація під час голосування, контроль реалізації проєктів, – розповів Микола Поворозник.

За його словами, просвітницькі заходи планується проводити у будні у КМДА та у суботу на базі Школи ГБ у Київському палаці дітей та юнацтва. Слідкувати за заходами можна у розділі Школи ГБ на сайті Громадського бюджету:

Микола Поворозник зазначив, що учасником Школи ГБ може стати кожен, хто хоче змінити місто на краще. Це – активна молодь, чинні або нові команди ГБ, лідери студентського самоврядування, небайдужі мешканці Києва, які хочуть отримувати досвід та знання, щоб змінювати місто на краще. Проєкт покликаний об’єднати понад 200 тисяч киян та більше 100 активних команд-переможців.

vechirniy.kyiv.ua

Як подавати успішні проєкти: у Києві стартував другий сезон Школи Громадського бюджету

Перейти до спискуВерсiя для друку