Головна  →  Новини  →  15 лютого 2020

В Оболонському районі вшанували воїнів-інтернаціоналістів

Щорічно 15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Після Другої Світової війни українські військові брали участь у 24 локальних війнах і збройних конфліктах на території 16 іноземних держав. Сотні тисяч українців відслужили в Афганістані, Угорщині, Чехословаччині, Іспанії, Чилі, В’єтнамі, Кубі та на території інших країн. Після здобуття Україною незалежності наші військові стали учасниками багатьох миротворчих місій.

15 лютого 2020 року о 10:00, з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав відбулось покладання квітів до пам’ятного знаку воїнам-захисникам України у сквері на вул. Олександра Архипенка, 7/5.

У заході взяли участь в.о. голови Оболонської райдержадміністрації Олександр Цибульщак, голова Оболонської районної спілки ветеранів Афганістану Вадим Марченко, депутат Київської міської ради Володимир Старовойт, представники громадських організацій, ветерани Афганістану та громадськість району.

«Ми схиляємо голови та вшановуємо пам’ять про тих, кому не пощастило вижити та повернутись до рідних. Вони назавжди залишаться в наших серцях. Тим, хто повернувся до рідної домівки щиро дякую за те, що не зламались, знайшли своє місце в нашому нелегкому сьогоденні, активно допомагаєте у вихованні школярів, підтримуєте матерів, вдів і дітей своїх полеглих товаришів, займаєтесь волонтерською діяльністю», – зокрема зазначив Олександр Цибульщак.

Учасники церемонії вшанували пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника.

Перейти до спискуВерсiя для друку