Головна  →  Новини  →  24 січня 2020

Для підлітків та молоді проведено екскурсію кіностудією FILM.UA

Казковий та чарівний світ кіно та телебачення привідкрив свої таємниці для підлітків та молоді Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Оболонського району м. Києва під час екскурсії кіностудією FILM.UA. На студії знімали відомі фільми та серіали, а також всіма улюблені телепередачі, такі як: «Україна має талант», «Х-фактор», «Суперінтуїція», «Топ-модель по-українськи», «Вечірній Київ» студії 95 квартал, «Школа доктора Комаровського» та багато інших.

Занурившись у «світ кіно», дівчата та хлопці дізнались про секрети кіновиробництва – від зародження ідеї фільму до втілення її на екрані в будь-якій точці планети, зі спецефектами та об`ємним звуком, а також цікаві факти про те, як створюються фільми та телепередачі. А на додачу, як подарунок, отримали ще масу незабутніх вражень та позитивних емоцій.

Екскурсія проводилась в рамках профорієнтаційної роботи Центру та дозволила присутнім познайомитись з дивовижними професіями світу кіно та телебачення.

Велика подяка організаторам за надану можливість!

За інформацією Центру

Перейти до спискуВерсiя для друку