Головна  →  Новини  →  13 грудня 2019

Представники району зайняли призові місця в чемпіонаті Європи серед юнаків з тхеквондо ВТФ

З 06 по 08 грудня 2019 року в м. Зіндельдорф (Німеччина) проходив чемпіонат Європи серед юнаків з тхеквондо ВТФ, в якому змагались найкращі майстри з тхеквондо.

Україну на цьому яскравому міжнародному змаганні представляли вихованці та тренери-викладачі дитячо-юнацької спортивної школи №13 Оболонського району м. Києва.

Золотий кубок виборола Чернецька Мар’яна, вихованка ДЮСШ № 13 і стала непереможною Чемпіонкою Європи з тхеквондо. Друге місце виборов і став срібним призером Чемпіонату Європи Нестуля Андрій, який також є вихованцем ДЮСШ № 13.

Вітаємо наших переможців, їх тренерів Боклана Віктора Борисовича та Кундеревича Ярослава Вікторовича, керівництво ДЮСШ № 13 і бажаємо нових перемог на вітчизняних і міжнародних спортивних аренах!