Головна  →  Новини  →  21 листопада 2019

Через які банки здійснюється монетизація пільг у грошовій БЕЗГОТІВКОВІЙ формі?

Відповідно до пункту 3 постанови КМУ від 17 квітня 2019 року № 373 уповноваженим банком, якій забезпечує банківське обслуговування реалізації механізму надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій безготівковій формі, визначено акціонерне товариство «Державний ощадний банк України».

Що можна дізнатись у контакт-центрі ощадбанку (0 800 210 800) з приводу пільг?

- Суму перерахованих Ощадбанком коштів за пільгою на рахунки комунальних підприємств;

- Суму, яку потрібно доплатити за комунальні послуги;

- Перелік комунальних послуг, за якими відсутня інформація і які потрібно оплатити згідно з квитанціями;

- Залишок пільги на поточний день;

- Інформацію щодо реєстрації та користування особистим кабінетом одержувача пільги.

Як відбувається оплата комунальних послуг?

Щомісячно комунальні підприємства надають Ощадбанку дані щодо обсягів спожитих комунальних послуг одержувачем пільги.

На підставі цієї інформації Ощадбанк перераховує кошти за пільгою комунальним підприємствам.

Якщо комунальне підприємство не уклало договір з Ощадбанком, або не надало інформацію Ощадбанку щодо заборгованості, кошти за послугу підприємству перераховано не буде.

Ощадбанк перераховує кошти комунальним підприємствам  до 18 числа кожного місяця!

Контакт-центр ощадбанку 0 800 210 800

Яким чином пільги розподіляються на використані комунальні послуги?

Порядком надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, затвердженим постановою КМУ від 17.04.2019 № 373, встановлюється така послідовність перерахування коштів за комунальні послуги (витрати):

  1. Тепло
  2. Газ (на опалення)
  3. Гаряча вода
  4. Холодна вода
  5. Електроенергія
  6. Газ (на приготування їжі)
  7. Сміття
  8. Житло (послуги з утримання будинку)

За які послуги потрібно доплатити?

Протягом доби після перерахуванням коштів Ощадбанком на рахунки комунальних підприємств клієнту надійде SMS (у разі надання номера мобільного телефону до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення), в якому буде вказано послуги, за які потрібно доплатити власними коштами, та розмір доплати.

Якщо комунальне підприємство не уклало договір з Ощадбанком або не надало Ощадбанку інформацію щодо заборгованості, кошти за послуги підприємству перераховано не буде. Ці кошти буде використано на інші комунальні послуги в наступному місяці. Оплачуйте послуги комунального підприємства згідно з квитанціями.

За інформацією управління праці та соціального захисту населення

Перейти до спискуВерсiя для друку

Я Ð?Ð?Ю Ð?РÐ?Ð?Ð?!