Головна  →  Новини  →  23 жовтня 2019

Відбулось комплексне заняття щодо дотримання правил пожежної безпеки

Традиційно на початку навчального року в закладах освіти проводяться профілактичні заходи. Основним завданням яких є забезпечення безпеки та захисту учасників навчально-виховного процесу й працівників в галузі освіти при виникненні надзвичайних ситуацій.
 
22 жовтня, на базі гуртожитку НПУ ім. Драгоманова відбулось комплексне заняття щодо дотримання правил пожежної безпеки та першочерговим діям в разі виникнення надзвичайної ситуації.
 
Представники Оболонського районного управління РУ ГУ ДСНС України у місті Києві приклали максимум зусиль для того, щоб кожен студент засвоїв правила поведінки на випадок екстрених ситуацій. Рятувальники роз'яснили педагогічному колективу та студентам основні правила пожежної та техногенної безпеки, порядок дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, виявлення підозрілих і вибухонебезпечних предметів.
 
Співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій провели цікаві лекції щодо порядку евакуації з освітніх закладів та укриття у захисних спорудах, вручили відповідні пам'ятки з основними правилами безпеки життєдіяльності.
 
Студенти були зацікавленими в отриманні корисної інформації. Вони з цікавістю спілкувалися з представниками Служби порятунку, ставили різні питання, на які отримали кваліфіковані відповіді.
 
Найбільше захоплення серед студентів викликала практична частина занять, під час якої кожен з них мав змогу застосувати на практиці отримані знання. О 13:00 пролунав сигнал «Тривога», по якому була проведена навчальна евакуація студентів та працівників гуртожитку. Евакуація під неухильним контролем рятувальників пройшла організовано, спокійно, але динамічно та швидко.
 
Коли усі студенти вишукувалися на майданчику, фахівці Служби порятунку запропонували їм за допомогою вогнегасника загасити умовну пожежу. Кожен присутній отримав неоціненний досвід дій на випадок екстрених ситуацій під час навчального процесу.
 
Свої вміння та можливості з гасіння умовної пожежі за допомогою пожежного автомобіля продемонстрували співробітники Державної пожежно-рятувальної частини № 25.
 
Усі учасники заходу були задоволені результатами. Студенти пообіцяли представникам ДСНС, що суворо дотримуватимуться правил безпеки життєдіяльності у повсякденні.
 
На згадку про тренування у студентів залишилися яскраві спогади, безліч позитивних емоцій та корисні інформаційні листівки з основними правилами безпеки. В цілому, мета навчання була досягнута.
 
 

За інформацією РУ ГУ ДСНС України у місті Києві

Перейти до спискуВерсiя для друку