Головна  →  Новини  →  15 жовтня 2019

Відбулось чергове засідання громадської комісії з житлових питань

15 жовтня 2019 року відбулося одинадцяте у 2019 році засідання громадської комісії з житлових питань при Оболонській районній в місті Києві державній адміністрації. На засіданні було розглянуто 43 житлових питань, а саме: про зарахування на квартирний облік – 9, про внесення змін до квартирних справ – 15, про зняття з квартирного обліку – 14,  про включення до списку бажаючих взяти участь у співфінансуванні будівництва житла учасниками бойових дій, залучених до АТО/ООС – 1, про поновлення в списках квартирного обліку – 1, про виключення квартир з числа службових – 2; про видачу ордера серії Б на займане житлове приміщення в колишньому гуртожитку – 1.

На засіданні були присутні 9 членів громадської комісії із 12, які входять до її складу.

Засідання вела перший заступник голови Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Людмила Сагайдак.

З інформацією по кожному з питань доповів начальник відділу обліку та розподілу житлової площі Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Сергій Поплавський.

За результатами розгляду були прийняті відповідні рішення на підставі голосування. За прийнятими  рішеннями будуть готуватися подання для прийняття відповідних розпоряджень Оболонською районною в місті Києві державною адміністрацією.

За інформацією відділу обліку та розподілу житлової площі

Перейти до спискуВерсiя для друку