Головна  →  Новини  →  27 серпня 2019

Всеукраїнський конкурс журналістських матеріалів про НАТО та державну політику у сфері євроінтеграції: підбиття підсумків

27 серпня, 12:00 - Підбиття підсумків Всеукраїнського конкурсу журналістських матеріалів про НАТО та державну політику у сфері євроатлантичної інтеграції.

Організатори: Державний комітет телебачення і радіомовлення України; ТОВ «Спецекспотрейд».

Спікери: Іванна Климпуш-Цинцадзе - віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України; Олександр Ободович  - начальник управління з питань телебачення і радіомовлення, європейської та євроатлантичної інтеграції; Юрій Біловус - ТОВ «СПЕЦЕКСПОТРЕЙД».

Коротко. Учасники пресконференції оголосять   результати Всеукраїнського конкурсу на кращу публікацію в аудіовізуальних (електронних), друкованих засобах масової інформації, теле- і радіопередачу про НАТО та державну політику у сфері євроатлантичної інтеграції. Також вони нагородять  переможців конкурсу.

Довідково. На здобуття перемоги у Всеукраїнському конкурсі журналістських матеріалів претендують окремі особи і творчі колективи, редакції, спілки регіональних ЗМІ, що висунули свої роботи відповідно до тематики конкурсу до 31 липня цього року.

З-поміж матеріалів, надісланих на конкурс, члени почесного журі визначили переможців та дипломантів номінацій. Призери отримають унікальний шанс потрапити до Штаб-квартири НАТО. Адже винагорода за перші місця в кожній із п’яти номінацій - спільний ознайомчий дводенний візит до м. Брюссель (Бельгія) з відвіданням Штаб-квартири Альянсу.

 

Підсумкові матеріали:

П'ять переможців всеукраїнського конкурсу матеріалів про НАТО відвідають Штаб-квартири Альянсу

П'ять переможців всеукраїнського конкурсу журналістських матеріалів про НАТО та державну політику у сфері євроатлантичної інтеграції здійснять у вересні спільний дводенний візит до Брюсселя з відвіданням Штаб-квартири Альянсу.

Про це на пресконференції в Укрінформі, присвяченій підбиттю підсумків конкурсу і нагородженню переможців, заявила віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, повідомляє кореспондент агентства.

"Я тішуся, що у нас зростає кількість людей, які в регіонах змістовно і якісно відображають державну політику єворатлантичної інтеграції і активно поширюють знання щодо Північноатлантичного альянсу і щодо нашої взаємодії з НАТО... Призери конкурсу отримають унікальний шанс потрапити до Штаб-квартири НАТО, адже винагорода за перші місця в кожній із п’яти номінацій - спільний ознайомчий дводенний візит до м. Брюссель (Бельгія) з відвіданням Штаб-квартири Альянсу", - сказала Климпуш-Цинцадзе.

Як зазначалося на пресконференції, на конкурс на кращу публікацію в аудіовізуальних (електронних), друкованих засобах масової інформації, теле- і радіопередачу про НАТО було подано 25 робіт, причому його учасниками були не тільки журналісти, а й військові і волонтери, а географія охоплювала значну кількість регіонів України.

Зокрема, у номінації «Краща публікація у регіональних ЗМІ» перше місце здобула Марія Шевчук за матеріал "Навчаємось та захищаємось» у газеті «Одеські вісті».

Переможцем у номінації «Краща публікація в електронних ЗМІ» стала киянка Олександра Бичковська з матеріалом «НАТО: український вектор» на інформаційному порталі «Наш град".

У номінації «Кращий аудіотвір» перше призове місце посів Володимир Гандзюра за матеріал для "Громадського радіо" «Як співпраця з НАТО в екобезпеці в оборонному секторі у 2019 році відрізнятиметься від попередніх років?».

Переможцем у номінації «Кращий аудіовізуальний твір» стала Юлія Пампуха, матеріал якої «70 річниця НАТО» транслювався на «7 Каналі», «Першому міському» (Одеський регіон), та на супутниковому телебаченні «Чорноморська хвиля».

У номінації «Кращий сюжет у новинному та інформаційному блоках» перше місце посіла Олександра Туранова з матеріалом " Стрільба, тактика та контрснайперська боротьба – за стандартами НАТО», яка представляє ТОВ «Сіріус медіа продакшн», м. Ужгород.

Дипломи переможцям вручила віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

"Я дякую кожному з вас за те, що ви в результаті своєї інформаційної роботи перетворюєте той емоційний позитив, який ми вже маємо у суспільстві щодо євроатлантичного вибору України, на змістовні і аргументовані знання, на реальну позицію людей", - сказала Климпуш-Цинцадзе.

Відео з пресконференції:

ukrinform.ua

 

 

 

 

Перейти до спискуВерсiя для друку