Головна  →  Оголошення  →  20 червня 2019

Повідомлення ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів з обрання нового складу Громадської ради при Оболонській РДА

Шановні кандидати до складу Громадської ради

при Оболонській районній в місті Києві державній адміністрації!

 

Нагадуємо, що установчі збори з обрання нового складу Громадської ради при Оболонській районній в місті Києві державній адміністрації відбудуться 26 червня 2019 року.

Місце проведення установчих зборів: Оболонська районна в місті Києві державна адміністрація (вул. Маршала Тимошенка, 16,) 2-й поверх, актова зала.

Початок реєстрації о 10:00, початок зборів о 11:00.

Склад громадської ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за осіб, які допущені до участі в установчих зборах, зареєструвалися, особисто присутні на установчих зборах та делеговані кандидатами від інститутів громадянського суспільства.

Кандидати до складу громадської ради, які братимуть участь в установчих зборах, при собі повинні мати документ, що посвідчує особу (паспорт).

 

Список кандидатів інститутів громадянського суспільства, які допущені до участі в установчих зборах з обрання нового складу Громадської ради при Оболонській районній в місті Києві державній адміністрації

 

Делегат (уповноважений представник)

Назва ІГС

1

Ананьєв Сергій Федорович

Громадська організація «Футбольний клуб імені Льва Яшина»

2

Андрєєв Володимир Володимирович

Громадська організація «Жити вільно»

3

Антощак Оксана Вікторівна

Громадська організація «Європейський клуб «Прометей»

4

Армстронг Єрік Євгенович

Громадська організація Молодіжна федерація дворового футболу за місцем проживання «Футбол у кожен двір»

5

Бадера Лілія Олександрівна

Громадська організація «Лірос»

6

Базильчук Дмитро Васильович

Громадська організація Всеукраїнська спортивна федерація «Атлетичне багатоборство»

7

Баранов Віталій Анатолійович

ВГО «Об’днані війною. 90-й батальон»

8

Безверхий Дмитро Ігорович

Дитяча громадська організація «Планета дитини»

9

Безверхий Максим Ігорович

Громадська організація «Матері землі»

10

Берендєєв Сергій  Олександрович

Первинна профспілкова організація НВК-ліцей №157

11

Бобейко Олександр Лівійович

Громадська організація «Українська федерація натурального пауерліфтингу»

12

Богомолов Сергій Павлович

Благодійний фонд «Україна космічна»

13

Болдирєв Віталій Володимирович

Громадська організація «Спортивний клуб «ЛЕГІОН ХХІ»

14

Бондар Анастасія Олександрівна

Громадська організація «Оболонці»

15

Булах Валентин Волордимирович

Громадська організація «Академія з чирлідінгу «Енжлс Україна»

16

Васильченко Ігор Васильович

Громадська спілка «Асоціація приватних закладів освіти України»

17

Васяніна Олена Анатоліївна

Громадська організація «Федерація жінок за мир у всьому світі»

18

Вєтрова Ганна Павлівна

Київська міська профспілка працівників охорони здоров’я

19

Віровцев Володимир Юрійович

Громадська організація «Щит громади»

20

Вісик Іван Ігорович

Громадська організація «Футбольна ліга Оболонського району»

21

Гаврилюк Андрій Васильович

Громадська організація «Реабілітаційний центр народних ремесел для дітей «Мазана Хата »

22

Гавриш Андрій Олексійович

Всеукраїнський благодійний фонд «Розквіт нації»

23

Герман Олексій Михайлович

Громадська організація «Київська міська спілка ветеранів АТО «Перун»

24

Гончарук Василь Віталійович

Громадська організація «Футбольна асоціація жінок м.Києва»

25

Гончарук Вікторія Анатоліївна

Благодійний міжнародний фонд «Екологія»

26

Гресь Алла Василівна

Громадська організація «Міжнародний футбольний клуб «Атекс»

27

Данік Андрій Петрович

МГО «Об’єднання «Молодий правозахисник»

28

Демченко Андрій Віталійович

Благодійна організація «Благодійний фонд Світоч Роду»

29

Дерунов Геннадій Петрович

Організація інвалідів війни та збройних сил Оболонського району м. Києва

30

Долматов Дмитро Євгенович

Оболонська ветеранська спілка добровольців, учасників бойових дій та інвалідів війни

31

Дорошенко Дмитро Васильович

Громадська організація «Юнацький корпус»

32

Дорошенко Олег Борисович

Громадська організація «Всеукраїнська асоціація вкладників банків України»

33

Дорошок Дмитро Володимирович

Благодійний фонд «Школярик» НВК №240 «Соціум»

34

Дунас Ірина Анатоліївна

Благодійний фонд «Благодійний Фонд «Зорепад Надій» при ЗОШ №285

35

Дурмасенко Олег Леонідович

Громадська організація «Славетні Епохи України»

36

Дьяченко Олег Олександрович

Громадська організація «Яро. Молодіжно-патріотичний рух»

37

Жадан Ростислав Ігорович

Молодіжна громадська організація «Інтелект-молодь»

38

Зленко Аліна Сергіївна

Громадська організація «Федерація Пол Денсу України»

39

Зленко Денис Сергійович

Громадська організація «Україна Вільна»

40

Зозуля Станіслав Олегович

Громадська організація «Струм. Самоврядування територій  - розвиток українських можливостей»

41

Івахно Євгена Валерійовича

Громадська організація «Міць»

42

Кавуліч Володимир Вікторович

Громадська організація «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій Оболонського району міста Києва»

43

Капічнікова Софія Сергіївна

Громадська організація «Фонд співпраці суспільства, бізнесу та влади»

44

Кирієнко Лариса Сергіївна

Оболонська районна організація Товариства Червоного Хреста України в м. Києві

45

Кіптяк Олександр Сергійович

Громадська організація «Всеукраїнський рух я є»

46

Кобець Каріна Вадимівна

Благодійний фонд ветеранів війни «Продовжувачі»

47

Козир Михайло Олександрович

Благодійна організація «Благодійний фонд «Укропи»

48

Костенко Михайло Петрович

Первинна профспілкова організація КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Оболонського району м. Києва»

49

Костира Олександр Валерійович

Громадська організація «Спілка учасників АТО Оболонського району м. Києва»

50

Кострицький Руслан Вікторович

Громадська організація «СинергіяМ»

51

Куленко Олег Васильович

Громадська організація «Асоціація ветеранів та аматорів гандболу»

52

Куницька Анна Олегівна

Громадська організація «Мінський масив»

53

Курочка Оксана Володимирівна

Всеукраїнська громадська організація «Зелена Ватра»

54

Кухарська Юлія Володимирівна

Громадська організація «Національний моніторинг»

55

Ленда Андрій Васильович

Громадська організація « Дитячо-юнацька футбольна академія «Атекс»

56

Лихітченко Костянтин Петрович

Громадська організація «Правий сектор Оболонь»

57

Марусевич Іван Миколайович

Громадська організація «Центр реабілітації інвалідів-спинальників «Відродження-АРС»

58

Марченко Вадим Михайлович

Громадська організація «Спілка ветеранів Афганістану Оболонського району м. Києва»

59

Мегаев Олег Леонідович

БО БФ «Рух назустріч»

60

Михайловський Сергій Сергійович

Громадська організація «Наша Оболонь»

61

Нікітченко Катерина Романівна

Благодійний фонд «Благодійне життя»

62

Омельчук Євгеній Русланович

Всеукраїнська спілка громадських організацій «Україна – країна героїв»

63

Онищенко Олександр Валентинович

Громадська спілка «Федерація дворового футболу»

64

Павленко Ігор Володимирович

Громадська організація «Всеукраїнська ветеранська спілка добровольців, учасників бойових дій та інвалідів війни»

65

Пастух Артем Миколайович

Громадська організація «Столична молодь»

66

Петренко Юлія Сергіївна

Громадська організація «Київський міський комітет порятунку бізнесу»

67

Піонтковська Тетяна Василівна

Громадська організація «Наша Пуща-Водиця»

68

Попова Олена Петрівна

Громадська організація «Національні Герої»

69

Преподобна Олена Олександрівна

Громадська організація «Асоціація керівників шкіл м.Києва»

70

Прохорова Юлія Миколаївна

Київська міська ветеранська спілка добровольців, учасників бойових дій та інвалідів війни

71

Проценко Валерій Миколайович

Громадська організація «Дитячий військово-патріотичний табір «Азовець»

72

Прудченко Андрій Миколайович

Громадська організація «Волонтерське об’єднання «Світле майбутнє»

73

Пуха Маргарита Василівна

Громадська організація «Клуб українських бізнесменів»

74

Рекун Андрій Іванович

Благодійна організація «Благодійний фонд «Захист України»

75

Рубан Ростислав Сергійович

Громадська організація "Спортивно-патріотичний клуб "Батьківщина"

76

Савченко Ніна Миколаївна

ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти»

77

Самітов Ігор Маратович

Громадська організація «Незалежна країна»

78

Семикрас Олександр Васильович

Громадська організація Соціальний центр мікрорайону «Перспектива - Оболонь»

79

Сергіїва Олена Миколаївна

Громадська організація «Велес Ідей»

80

Сидоренко Богдан Петрович

Громадська організація «Патріотичний альянс»

81

Сидорін Артем Миколайович

Громадська організація «Національні дружини»

82

Силантьєва Тетяна Сергіївна

Благодійна організація Благодійний фонд «Оріяна»

83

Скакун Владислав Іванович

Громадська організація «Метеор-футбол»

84

Слесаренко Євгеній Ігорович

Громадська організація Соціальний центр мікрорайону «Печерська перспектива»

85

Соловей Леонід Андрійович

Громадська організація «Фонд інвалідів Чорнобиля» Оболонського району м. Києва

86

Сухоруков Олександр Володимирович

Громадська організація «Всеукраїнський центр протидії корупції та сприяння правоохоронним органам «Антикорупційна ініціатива»

87

Талалай Олександр Володимирович

Громадська організація «Воїн АТО»

88

Ушкалов Сергій Вячеславович

Благодійний фонд «Народні скарби»

89

Харченко Костянтин Вікторович

Благодійна організація «Благодійний фонд «Свято-Покровський»

90

Хлопов Сергій Миколайович

Громадська спілка «Всеукраїнська асоціація органів самоорганізації населення»

91

Чепурко Олександр Степанович

Громадська організація «Зелена Оболонь»

92

Черкашин Денис Євгенович

Громадська організація «Товариство сприяння та розвитку ОСББ «Наш дім»

93

Черненко Артем Юрійович

Громадська організація «Стріт»

94

Черниш Валентин Васильович

Громадська організація «Асоціація медичних працівників Деснянського району»

95

Чесак Віктор Сергійович

Благодійна організація «Всеукраїнський благодійний фонд «Патріот»

96

Чорнобай Андрій Миколайович

Громадська спілка «Нова генерація плюс»

97

Шваб Євген Володимирович

Всеукраїнська організація інвалідів війни, збройних сил та учасників бойових дій

98

Шевчук Максим Володимирович

Громадська організація «Клуб екстремальних та вуличних видів спорту «ШантіЕкстрим»

99

Шейда Михайло Леонідович

Громадська організація «Всеукраїнська організація підтримки ЖБК та ОСББ»

100

Шерстюк Володимир Анатолійович

Громадська організація «Козацька лицарська школа»

101

Шистарьов Сергій Юрійович

Дитяча громадська організація «ОБОЛОНЬ-ГРОСМЕЙСТЕР»

102

Штаєра Максим Андрійович

Громадська організація «Об’єднання «Федерація теннісболу Києва»

103

Яремчук Микола Андрійович

Громадська організація «Київська крайова організація «ВУЛТ»

 

Рішенням ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів з обрання нового складу Громадської ради при Оболонській районній в місті Києві державній адміністрації недопущені представники ІГС до участі в установчих зборах:

 

Назва ІГС

Причина

1

Громадська організація «Центр розвитку та підтримки молодих підприємців «Майбутнє України»

Документи не відповідають вимогам

2

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Асоціація трудових об’єднань молоді України»

Документи не відповідають вимогам

3

Благодійна організація «Благодійний фонд «Дніпровський»

Невідповідності у документах не було усунуто

4

Громадська організація «Спілка морських піхотинців України»

Невідповідності у документах було усунуто з порушенням терміну

5

Громадська організація «Міжнародне козацьке об’єднання»

Документи не відповідають вимогам

6

Громадська організація «Федерація вільної боротьби м. Києва»

Документи не відповідають вимогам

7

Громадська спілка «Всеукраїнський центр «Суспільна ініціатива та правозахист»

Невідповідності у документах було усунуто з порушенням терміну

8

Благодійна організація «Шлях до майбутнього»

Документи не відповідають вимогам

9

Громадська організація «Адрем Ю ЕЙ»

Невідповідності у документах було усунуто з порушенням терміну

10

Громадська організація «Маю вибір»

Документи не відповідають вимогам

11

Професійнв спілка військовослужбовців-ветеранів, учасників, учасників бойових дій, учасників АТО та поліцейських

Документи не відповідають вимогам

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

Я Ð?Ð?Ю Ð?РÐ?Ð?Ð?!