Головна  →  Новини  →  11 червня 2019

Інформація про хід виконання робіт по проектах Громадського бюджету в Оболонському районі

У 2019 році на реалізації в Оболонському районі м. Києва знаходяться 23 проекти-переможці Громадського бюджету на загальну суму – 10,5 млн. грн. З них по 22 проектах виконавцем виступає управління освіти Оболонської райдержадміністрації, по 1 проекту – управління будівництва, архітектури та землекористування Оболонської райдержадміністрації.

Основними видами робіт по проектах, які виконуються управлінням освіти є оснащення спеціалізованих учбових  кабінетів шкіл прикладними матеріалами, закупівля оргтехніки та комп’ютерної техніки, ремонт сходинок школи та встановлення турнікетів на вході до школи, ремонт дитячих майданчиків дошкільних закладів тощо.

Проект, виконавцем якого є управління будівництва, архітектури та землекористування Оболонської райдержадміністрації – це створення скверу на вулиці Озерній.

На сьогоднішній день два проекти № 15 «Оснащення фізичного кабінету НВК № 20» (автор Світлана Мірошниченко), № 513 «Створення скверу на вул. Озерній» ( автор Дмитро Рубан) повністю завершені.

З проектів, які залишилися, договори на виконання робіт та отримання послуг укладені по всіх проектах окрім чотирьох:

- проект № 87 «Реконструкція сходинок центрального входу НВК № 20» на суму 56,77 тис. грн.

- проект № 760 «Веселий дзвоник (школа № 232)» на суму 75,51 тис. грн.

Реалізація даних проектів потребувала додаткових обговорень з авторами. Зараз проходять тендерну процедуру закупівель, після чого будуть укладені договори з виконавцями.

По проектах № 1136 «Громадський бюджет діти у школі 16 (EVORANK)» та № 1151 «Громадський бюджет діти у школі 233 (EVORANK)» на сьогоднішній день технічні умови на закупівлю знаходяться на погодженні у автора.

На сьогоднішній день освоєно 10 % від загальної суми реалізації проектів. Профінансовано 833,0 тис. грн.

6 червня 2019 завершилося голосування по Громадських проектах-2020.

У голосуванні прийняло участь 237 громадських проектів від Оболонського району. Це вдвічі більше, ніж у минулому році.

Переможцями стали 66 наших проектів. З них 62 районних проекти та 4 міські проекти  на загальну суму 21,2  млн. грн.

По структурі серед районних проектів-переможців 58 % в 2020 році будуть на виконанні у районного управління освіти, 37 % - на виконанні у КП Керуюча компанія по обслуговуванню житлового фонду Оболонського району та 19 % - на виконанні у КП УЗН Оболонського району.

 

За інформацією фінансового управління

Перейти до спискуВерсiя для друку