Головна  →  Новини  →  11 червня 2019

Відбулось чергове засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів щодо обрання нового складу Громадської ради

10 червня 2019 року, відбулось друге засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів щодо обрання нового складу Громадської ради при Оболонській районній в місті Києві державній адміністрації на період 2019–2021 років.

Під час засідання членами Ініціативної групи за результатами перевірки було прийнято рішення про допущення або не допущення до участі в установчих зборах, а також про направлення окремим інститутам громадянського суспільства на доопрацювання документи та виправлення недоліків відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (зі змінами та доповненнями).

Доопрацьовані документи приймаються з 12 до 18 червня 2019 року в приміщенні Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації, каб. 313-А.

Перейти до спискуВерсiя для друку