Головна  →  Новини  →  15 травня 2019

Визначено найкращі пляжі для відпочинку киян та місця, де купатись заборонено

Для організації літнього відпочинку киян і гостей столиці розпорядженням КМДА № 830 визначено найкращі пляжі для купання та перелік водних об’єктів, які для купання не рекомендовані.

Так, фахівці рекомендують пляжі:

  • Вербний – озеро Вербне, вул. Приозерна;
  • Пуща-Водиця – ставок Горащиха, на р. Котурка, у Пущі-Водиці (8-ма лінія);

Також можливий відпочинок без купання на пляжах:

  • Біла – озеро Біле, проспект Героїв Сталінграда;
  • Верхня – затока Собаче Гирло, вул. Прирічна;
  • Наталка – затока Наталка, вул. Прирічна;
  • Редьчина – оз. Редьчине, вул. Богатирська;
  • Міська – став Міський у Пущі-Водиці (4-та лінія);

Міські служби наполегливо просять киян та гостей столиці купатись лише на тих пляжах, що пристосовані до цього (пляжі з переліку вище).

Інші території є стихійними, з різних причин не можуть використовуватися як пляжі чи зони відпочинку.

Що стосується рекомендованих пляжів та зон відпочинку, то Управлінню екології та природних ресурсів, районним державним адміністраціям спільно з КП «Плесо» доручено своєчасно підготувати місця масового відпочинку. Зокрема, забезпечити обладнання спортивних, ігрових та дитячих майданчиків, подбати про належне централізоване водопостачання та каналізацію, забезпечити наявність громадських вбиралень та їхню роботу (або встановлення необхідної кількості мобільних туалетних кабін чи санітарних контейнерів), провести комплекс дератизаційних робіт, дезінфекційних, протилептоспірозних, протималярійних і протикліщових заходів.

Також профільні фахівці мають забезпечити належну кількість рятувальних постів і пунктів надання невідкладної допомоги, проведення виробничого лабораторного контролю води питної, а також води у водоймах, піску (ґрунту), облаштування місць для купання дітей, ремонт і обслуговування гідротехнічних споруд для запобігання надзвичайних ситуацій.

Офіційно пляжний сезон у столиці стартує, коли вода у водоймах підвищиться до +17 градусів за Цельсієм і працівники київського лабораторного центру зможуть взяти аналізи води.

kyivcity.gov.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку