Головна  →  Новини  →  16 квітня 2019

Переможці районного етнографічного конкурсу «Великодній оберіг»

До великодніх свят ще два тижні, а учнівська молодь Оболонського району вже отримала подарунки, адже 12.04.2019 року відбулась виставка і нагородження переможців районного етнографічного конкурсу «Великодній оберіг».

Традиційно у березні-квітні Центром туризму та краєзнавства учнівської молоді Оболонського району за підтримки депутата Київської міської ради Костенко Людмили Василівни проводиться конкурс «Великодній оберіг», де всі охочі можуть проявити свою фантазію та втілити її у творчих роботах на великодню тематику.

Цього року учасниками конкурсу стали понад двісті учнів закладів загальної середньої освіти району, що представили свої роботи у номінаціях «Великодня писанка», «Мальованка», «Великодній оберіг з тіста», «Декорований великодній оберіг», «Великодня листівка» та «Великодня композиція».

На розгляд журі були подані роботи, виконані у різних техніках та з використанням різноманітних матеріалів. Всі конкурсні роботи були представлені на виставці, що відбулась у ЗЗСО № 231, а переможці у різних номінаціях були нагороджені грамотами та призами.

Справжнім подарунком для всіх, хто завітав на виставку, стали творчі виступи учнів шкіл № 231 і 245, а також вихованців музичної школи № 40 та ЦТКУМ.

Номінація «Великодня писанка»:

І місце - Грищенко Марія, СШ № 252 ім. В. Симоненка

ІІ місце - Гвоздик Дар’я, ЗЗСО № 8                

Номінація «Мальованка»:

І місце – Руденок Вікторія, ЗЗСО № 245; Гайворонська Олександра, ЗЗСО № 231

ІІ місце – Олексенко Юлія, ЗЗСО № 231

ІІІ місце – Більмак Каріна, ЦТКУМ

Номінація «Великодні вироби з тіста»:

І місце – Пуршел Олексій, ЗЗСО № 231

ІІ місце – Щербакова Ніна, ЦТКУМ, Квасюк Наталія, ЗЗСО № 219

ІІІ місце – Житник Нікіта, СШ № 298, Черватюк Евеліна, ЗЗСО № 231

Номінація «Великодня композиція»:

І місце – Аветісян Георгій, санаторна школа-інтернат № 22, Іванова Дар’я, ЗЗСО № 170, Куйдіян Ярослав, санаторна школа-інтернат № 22

ІІ місце – Захарченко Ольга, ЗЗСО № 29, Алієв Еміль, школа І ступеня № 268, Генсюр Вадим, ЗЗСО № 233, Кудовбенко Катерина, СШ № 211

ІІІ місце – Геращенко Володимир, ЗЗСО №170, Лобурець Марина, НВК № 20, Кикоть Сергій, ЗЗСО № 245

Номінація «Великодня листівка»:

І місце – Клименко Дарина, ЗЗСО № 18, Іванюта Юлія, ЗЗСО № 8

ІІ місце – Нікітіна Олександра, СШ № 298, Петрова Софія, санаторна школа-інтернат № 22

ІІІ місце – Ступак Ангеліна, санаторна школа-інтернат № 2, Чаузова Софія, санаторна школа-інтернат № 22

Номінація «Декорований великодній оберіг»:

І місце – Смолкіна Анастасія, ЗЗСО № 8, Вікторук Ольга, ЗЗСО № 22, Мала Тетяна, СШ № 214

ІІ місце – Шульга Данііл, СШ № 298, Іващенко Олександра, СШ № 210, Титаренко Дмитро, ЗЗСО № 168

ІІІ місце – Янковець Вероніка, ЗЗСО № 245, Тимченко Валерія, школа І -ІІІ ступенів  № 104 ім. О. Ольжича; Шелемех Катерина, НВК № 143, Митенко Тимур, спеціальна школа-інтернат № 25

Крім того, грамотами та призами були нагороджені колективні роботи 7-В класу  СШ № 14 ім. С.Ф. Грушевського, 2-А класу ЗЗСО № 231, 2-Б класу ЗЗСО № 231, 4-А класу ЗЗСО № 231, 6 класів НВК «Потенціал», 3-Б класу ЗЗСО № 9, 2-В класу НВК № 20, 3-Б класу НВК № 20, спеціальної школи-інтернату № 22 та ЦТКУМ.

Організатори та учасники конкурсу висловлюють вдячність ЗЗСО № 231 (директор Світла О.С.) за гостинність та прекрасні умови, надані для проведення заходу.

 

За інформацією управління освіти Оболонського району міста Києва

Перейти до спискуВерсiя для друку

Я Ð?Ð?Ю Ð?РÐ?Ð?Ð?!