Головна  →  Новини  →  11 грудня 2018

Волонтерам Оболонського району вручили відзнаки від голови Оболонської РДА

Волонтерам Оболонського району вручили відзнаки  від голови Оболонської РДА

Сьогодні, під час апаратної наради в Оболонській районній в місті Києві державній адміністрації відбулось урочисте привітання волонтерів Оболонського району з нагоди Міжнародного дня волонтера. Вітальні листи і Подяки від імені голови Оболонської райдержадміністрації Олександра Цибульщака вручив перший заступник голови Роман Лелюк.

«Від щирого серця я вітаю Вас зі святом – з Днем волонтера! Дякую Вам, що не жалкуючи часу, сил, енергії, Ви допомагаєте і підтримуєте тих, кому необхідна турбота. Як тільки розпочалась гібридна війна, Ви об’єднались в  потужний волонтерський рух і вже більше 4 років активно допомагаєте нашим патріотам, які захищають країну на передовій на сході, їхнім сім’ям, та сім’ям загиблих воїнів, - зазначив Роман Лелюк. – Ми вдячні Вам за людяність та безкорисливу  працю. Нехай    Ваша   доброта   повернеться  до   Вас  сторицею. Бажаю оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії, родинного затишку та миру!»

За сумлінну і натхненну допомогу Збройним Силам України та добровольчим формуванням по зміцненню їх обороноздатності зі збереження територіальної цілісності України та з нагоди Міжнародного дня волонтерів відзнаки отримали волонтери Оболоні:

Андріяк Лариса Михайлівна

Кебас Галина Іванівна

Коваль Олена Геннадіївна

Коцур Христина Анатоліївна

Максименко Світлана Володимирівна

Мельницька Галина Зиновіївна

Нешта Оксана Петрівна 

Сенченко Тетяна Яківна

Чугунова Світлана Михайлівна

Шиговська Віталія Вікторівна

Павленко Ігор Володимирович

Кебас Максим Тарасович

Коваль Сергій Олексійович

Лихітченко Костянтин Петрович

Ляховецький Артур Маркович

Маматов Олександр Леонідович

Пойда Олександр Миколайович

Семенюк Анатолій Павлович.

ФОТО

Перейти до спискуВерсiя для друку