Головна  →  Новини  →  10 липня 2018

Інформація про стан ремонту та утриманню автошляхів та споруд на них в Оболонському районі

За І півріччя 2018 року КП ШЕУ у зимовий період було використано 4114 т. солі. Вивезено 9076 тон снігу. Починаючи з весняного періоду КП ШЕУ почало активно прибирати вулиці від піскозмету та сміття. Так за перше півріччя було прибрано 130 кілометрів доріг Оболонського району.  

Головним завданням підприємства є забезпечення безпечного та безперешкодного руху транспорту та пішоходів. Отже, після настання сприятливих погодних умов комунальне підприємство почало активно використовувати гарячу асфальтобетонну суміш для усунення ямковості на проїзній частині, а також тротуарах в Оболонському районі м. Києва.

Починаючи з травня місяця КП ШЕУ виконало ямкові та поточні ремонти, загальна площа яких склала 16619 м2, а також поновлено дорожню розмітку на вулицях: Набережно Рибальській, просп. Бандери, Малиновського, Куренівська, Скляренко, Автозаводській та транспортних розв’язках: просп. Героїв Сталінграда – просп. Бандери та Новоконстантинівська, що склало 49609,9 м повздовжньої розмітки і 1013,57 м² поперечної розмітки.

Поточні ремонти виконані на транспортній розв’язці просп. Г. Сталінграда – вул. Г. Дніпра, транспортній розв’язці просп. Г. Сталінграда – вул. Архипенко, транспортній розв’язці вул. Тимошенка – вул. З. Гайдай, вул. Північній, вул. Єрмака.

Виконано поточний ремонт вулиць установкою «Магнум» - загальна площа склала 1710 м2.

Зокрема, відпрацьовані одні з найголовніших транспорних артерій Оболонського району – вул. Богатирська та просп. Бандери.

З початку року було замінено 93 одиниці зливоприймальних решіток на нові. Замінено та відремонтовано 1968 м. п. колесовідбійної стрічки. Нова колесовідбійна стрічка вул. Малиновського.

За дорученням Київського міського голови встановлюються антипаркувальні стовпичики на Мінській площі,  проспекту Оболонському, поблизу парку «Наталка». Вже встановлено понад 140 шт.

Виконано заливку тріщин асфальтового покриття в сумі – 4532 м.п.

За чисельними проханнями мешканців відновлено покриття на тротуарі вул. Тимошенко 33/35.

 

За інформацією КП ШЕУ

Перейти до спискуВерсiя для друку