Головна  →  Новини  →  12 березня 2018

Увага! Інформація про ситуацію щодо закупівлі послуг з організації гарячого шкільного харчування

Незважаючи на дотримання всіх норм чинного законодавства України, в Оболонському районі склалась критична ситуація щодо надання послуг з організації гарячого харчування.

Передбачаючи заздалегідь те, що договори щодо надання послуг з організації гарячого харчування закінчуються, торги на закупівлю зазначених послуг було оголошено 13 грудня 2017 року. Строк розкриття пропозицій 12 січня 2018 року. Зазначені торги було відмінено 26 січня 2018 року через оскарження процедури в Постійно діючій адміністративній колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері державних закупівель.

10 січня 2018 року для забезпечення закладів освіти послугами з організації гарячого харчування під час оскарження процедури було оголошено другі торги. Розкриття пропозицій відбулось 14 лютого 2018 року.

26 лютого 2018 року ТОВ «Понтем.УА» оскаржив результати розгляду його пропозиції (відхилення) в Постійно діючій адміністративній колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері державних закупівель. Розгляд скарги відбудеться 16 березня 2018 року. Рішення публікується протягом п’яти днів. Існує вірогідність скасування (відміни) торгів.

Проведення нових відкритих торгів з публікацією англійською мовою потребує двох місяців (до кінця травня 2018 року.)

Попри те, що тендерні процедури двічі заблоковані в Постійно діючій адміністративній колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері державних закупівель, районною владою вживаються всі необхідні дії та заходи для вирішення питання забезпечення школярів якісним гарячим харчуванням.

 

За інформацією Управління освіти

Перейти до спискуВерсiя для друку