Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
 • Доступність
 • A-
  A+
 • Стара версія
Оболонська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Інформація про отримання дозволу для ознайомлення з нею громадськості ТОВ "Перший трубний завод"

Опубліковано 16 листопада 2023 року о 10:34

Повне найменування суб’єкта господарювання: Товариство з обмеженою відповідальністю "Перший трубний завод". 

Скорочене найменування суб’єкта господарювання: ТОВ "Перший трубний завод".  Ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ: 34427263.

Місцезнаходження суб’єкта господарювання: 04074, м. Київ, Оболонський р-н, вул. Резервна, 8А.

ПІБ контактної особи: директор Борисенко Іван Семенович

номер телефону: (044) 419-39-43

електронна пошта: [email protected]

Місцезнаходження об’єкта / промислового майданчика: 04074, м. Київ, Оболонський р-н, вул. Резервна, 8А

Відомості про наявність висновку з оцінки впливу на довкілля

Оскільки ТОВ «Перший трубний завод» розпочало свою господарську діяльність до набрання чинності Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», та не планує нових видів діяльності, їх змін або розширення зазначених в ст.3 Закону України «Про оцінку впливів на довкілля», підстав для проведення оцінки впливів на довкілля не виникає.

Існуюча діяльність товариства не змінилася та не передбачає збільшення утворюваних та утворення нових видів небезпечних відходів, збільшення та/або появи нових джерел викидів в атмосферне повітря та скидів забруднюючих речовин у водні об’єкти тощо.

Перелік та загальний опис виробництв, технологічних процесів, технологічного устаткування об'єкта

На проммайданчику ТОВ «Перший трубний завод» знаходяться такі будівлі і споруди: адміністративно-побутовий корпус, виробничий корпус, в склад якого входять трубозаготівельний цех №1, фарбувальна дільниця, цех виробництва теплоізольованих труб №2 з дільницею електрозварювальних труб, цех №3 виробництва емальованих труб, ремонтно-механічний цех №4.

ТОВ „Перший трубний завод” спеціалізується на виробництві продукції будівельного призначення, в тому числі:

-   виробництво стальної трубні заготовки для внутрішніх сантехнічних робіт;

- виробництво та інші операції з труб для теплових мереж з тепловою ізоляцією з пінополіуретану і захисною оболонкою з поліетилену та фасонних частин до них з поліпропілену для прокладання тепломереж;

-  виробництво та інші операції з емальованих труб та фасонних частин для систем холодного-гарячого питного водопостачання;

-  механічне обробка та покриття металу ґрунтовкою;

- операції з оброблення металу, в тому числі свердління,  скручування, заточування, зварювання, з’єднання та інші.

Для виробництва поліетиленових оболонок до теплоізольованих труб як сировина використовуються гранули з поліетилену, для виробництва закладних деталей (центраторів) сировиною є гранули поліпропілену.

При виробництві теплоізольованих труб в міжтрубний простір за допомогою заливальної машини закачують двокомпонентну суміш: компонент А (SUPRASEC) і компонент Б (DALTOFOAM), які при змішуванні утворюють пінополіуретан, яким заповнюють міжтрубний простір і, таким чином, ізолюють металеву трубу.

            Технологічні зв'язки відсутні.

Перелік видів продукції, що випускається на об'єкті / промисловому майданчику, у тому числі продукції переділів, що використовується у власному виробництві

 

 

 

Таблиця 16.1

№ п/п

Вид продукції

Річний випуск

1

2

3

1

Стальна трубна заготовка

100 000 п.м.

2

Поліетиленові труби Ду від 32 до 1200 мм

80 000 п.м.

3

Труби теплоізольовані Ду від 26 до 1020 мм

80 000 п.м.

4

Електрозварювальні муфти

500 шт.

5

Труби емальовані

200 000 п.м.

 

Цех №1 виробництва трубної заготовки

Цех виготовляє вузли із стальних труб для внутрішніх систем водопроводу, гарячого водопостачання та опалення приміщень відповідно до замовлення.       

Для виготовлення сталевих вузлів трубної заготовки використовують труби сталеві водогазопровідні (ДСТУ 8936:2019), труби електрозварні (ДСТУ 8943:2019), труби сталеві безшовні гарячедеформовані (ДСТУ 8938:2019 ).

Труби подаються на накопичувальний стелаж, де проводяться наступні операції: розмітка труб; відрізання труб необхідної довжини, нарізання різьби на трубах, гнуття труб під потрібним радіусом, свердління отворів, підготовка вузла трубної заготовки під варювання; зварювання роботи, гідровипробування трубних заготовок; відвантаження трубних заготовок до фарбувальної дільниці складу готової продукції.

Приведене вище металообробне устаткування не обладнане місцевими вентиляційними відсмоктувачами.

При виготовленні вузлів із сталевих труб в трубозаготівельному цеху використовується зварювальний пост, який обладнаний місцевим відсмоктувачем повітря з вентилятором. Зварювальні роботи проводяться з використанням дроту зварювального марки Св-08Г2С в середовищі вуглекислого газу.

Цех №2 виробництва теплоізольованих труб

Сталева труба проходить крізь дробометальну камеру, де очищається зовні від пилу, потім надходить в установку для армування, де її вводять в поліетиленову оболонку, витримуючи співосність за допомогою центруючих кілець (центраторів).

При виготовленні поліетиленових оболонок для труб теплових мереж використовуються поліетиленові гранули (ТУ У 24.1-14348468-004:2006 "Поліетилен вторинний гранульований"). Для формування поліетиленових оболонок труб використовуються три екструдери для виробництва прямих ділянок труб.

На трьо термопластавтоматах із гранул поліпропілену (ТУ У 24.1-14348468-001:2008 "Поліпропілен вторинний") виготовляються центруючі кільця (центратори) до теплових ізольованих труб.

При виробництві поліетиленової оболочки поліетиленові гранули завантажуються в бункер для гранул екструдера, далі дозованими частками гранули подаються в черв'ячний прес, де підігріваються, перемішуються і транспортуються до формуючих елементів (дорни, матриці). Сформована труба калібрується і охолоджується у вакуум-калібрувальній ванні. За допомогою тягнучого механізму при заданій швидкості поступаючого руху проходить протягування труби крізь всі механізми лінії ЛТМ 90х30-32/225. Потім трубу на автоматичній різці ділять на метраж, заданий оператоПри виготовленні центраторів до теплових ізольованих труб гранули поліпропілену засипають у бункер термопластавтоматів, де вони захоплюються обертовим шнеком і транспортуються ним уздовж осі циліндра з підігрівом в його соплову частину, переходячи при цьому з твердого стану в стан розплаву. Далі розплав виштовхується за рахунок поступального переміщення шнека через спеціальне сопло у замкнуту ливарну форму, що охолоджується. Після заповнення порожнини форми розплавом поліпропілену, що утримується в ній якийсь час під тиском, він остигає. Далі здійснюється розкриття ливарної форми і зняття готового виробу. Потім цикл формування повторюється.

Металеву трубу після введення в поліетиленову оболочку і встановлення центраторів заглушують зовні міжтрубний простір між сталевою трубою і поліетиленовою оболонкою заглушками з обох боків. А через отвори в заглушках в міжтрубний простір за допомогою заливальної машини закачують двокомпонентну суміш (DALTOFOAM + SUPRASEC), яка заповнює міжтрубний простір поліуретаном і таким чином ізолюють металеву трубу. Далі заглушки знімають, труба готова для використання.

Електрозварювальні муфти застосовуються для з'єднання стиків і сигналізаційних проводів теплоізольованих труб. Сигналізаційні проводи служать для виявлення пошкодження труб, які прокладені під землею.

Цех №3 емальованих труб

Емальовані труби та фасонні частини призначені для облаштування системи гарячого і холодного водопостачання житлових будинків, споруд громадського та промислового будівництва. Емалюванню піддаються труби сталеві водогазопровідні і гарячодеформовані і фасонні сполучні частини (переходи, трійники). Емальовані труби та фасонні частини виготовляють діаметром 50 мм - 150 мм.

Сталеві труби зі складу матеріалів подають в цех до дробеструминної установки, де проводиться продувка труб від окалини та іншого бруду. Потім очищається в дробоструминній установці внутрішня поверхня труб. Далі на внутрішню поверхню наносять емальоване покриття (шлікер) і труби подаються до електросушильної камери. Просушені труби піддаються випалу в електропечі. Проводиться контроль товщини емальованого покриття та відправка труб на склад готової продукції.

Технологічне устаткування та цех №3 не обладнані витяжними вентиляційними установками.

Цех №4 ремонтно-механічний

В ремонтно-механічному цеху (РМЦ) для виконання робіт з механічної обробки металів встановлене наступне обладнання: верстат настінно-свердлильний 2Н106П, токарно-гвинторізний верстат1М63, верстат горизонтально-фрезерний 6НТ, верстат радіально-свердлильний 2А 55, гільйотина по металу, плоскошліфувальний верстат 3 Г71, Верстати не обладнані місцевими витяжними системами.

Крім того, в цеху для заточування різців до металообробних верстатів встановлені три заточувальні верстати, над якими знаходиться витяжний зонт. За допомогою вентилятора пилоповітряна суміш після очищення в циклоні відводяться в атмосферне повітря.

Також в цеху обладнані два пости зварювання металів. Процес зварювання металів проводиться в середовищі вуглекислого газу з використанням зварювального дроту марки Св-08Г2С.

Фарбувальна дільниця

На фарбувальній дільниці проводяться роботи з покриття сталевих трубних заготовок та інших металевих конструкцій грунтовкою марки ГФ-021.

Нанесення ґрунтовки на заготовки труб проводиться під навісом на металевому помості. Ґрунтування трубних заготовок проводиться ручним пульверизатором типу КРДП -3.00.00 ПР з пневматичним розпилюванням ґрунтовки.

В підлозі під робочим стелажем, на якому безпосередньо проводяться ґрунтувальні роботи, передбачена металева решітка з пилогазопромивачем для очищення повітря від забруднюючих речовин. Пилогазопромивач – це бетонний басейн з водою, в який падає аерозоль ЛФМ при нанесені ґрунтовки, а пари розчинників з верхньої частини басейну відводяться за допомогою вентилятора з ротоклоном по витяжній трубі в атмосферне повітря.

Сушінняпофарбованих трубних заготовок проводиться під навісом на стелажах.

            Місце обробки металів різанням

Газове різання металів проводиться з використанням пропан - бутанової суміші і кисню за допомогою газового різака.

В день розрізається в середньому 3 погонних метра сталі вуглецевої.

Відомості щодо виду та обсягів викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами

 

Перелік видів та обсягів забруднюючих речовин, які викидаються в атмосферне повітря стаціонарними джерелами

         

Таблиця 16.2

№ п/п

Забруднююча речовина

Фактичний обсяг викидів (т/рік)

Потенційний обсяг викидів
(т/рік)

Порогові значення потенційних викидів для взяття на державний облік (т/рік)

CAS N або CAS/ код

найменування

1

2

3

4

5

6

1

630-08-0/

06000

Оксид вуглецю

0,153

0,301

1,5

2

1309-37-1/

01003

Залізо та його сполуки (у перерахунку на залізо)

0,057

0,116

0,1

3

7439-92-1/

01009

Свинець та його сполуки (в перерахунку на свинець)

0,000000001

0,0000000004

0,003

4

7440-47-3/

01010

Хром та його сполуки (в перерахунку на триоксид хрому)

0,00008

0,00028

0,02

5

1313-13-9/

01104

Манган та його сполуки (в перерахунку на діоксид мангану)

0,0029

0,008

0,005

6

-/

03000

Речовини у вигляді суспен-дованих твердих частинок (мікрочастинки та волокна)

0,107

0,229

3,0

7

10102-44-0/

04001

Оксиди азоту (у перерахунку

на діоксид азоту [NO + NO2])

0,0104

0,015

1,0

 

11000

Неметанові леткі органічні сполуки (НМЛОС), в т.ч.:

0,738

1,3105

1,5

8

8052-41-3/

11000

Уайт-спірит

0,299

0,8645

-

9

75-07-0/

11006

Ацетальдегід

0,032

0,037

0,03

10

64-19-7/

11028

Кислота оцтова

0,399

0,392

0,8

11

50-00-0/

11049

Формальдегід

0,008

0,017

0,1

Усього для об'єкта / промислового майданчика 

1,068380001

1,9797800004

-

Перелік найбільш поширених забруднюючих речовин

1

2

3

4

5

6

1

630-08-0/

06000

Оксид вуглецю

0,153

0,301

1,5

2

7439-92-1/

01009

Свинець та його сполуки (в перерахунку на свинець)

0,000000001

0,0000000004

0,003

3

-/

03000

Речовини у вигляді суспен-дованих твердих частинок (мікрочастинки та волокна)

0,107

0,229

3

4

10102-44-0/

04001

Оксиди азоту (у перерахунку

на діоксид азоту [NO + NO2])

0,0104

0,015

1

5

50-00-0/

11049

Формальдегід

0,008

0,017

0,1

Усього 

0,278400001

0,5620000004

 

Перелік небезпечних забруднюючих речовин 

1

2

3

4

5

6

1

1309-37-1/

01003

Залізо та його сполуки (у перерахунку на залізо)

0,057

0,116

0,1

2

7440-47-3/

01010

Хром та його сполуки (в перерахунку на триоксид хрому)

0,00008

0,00028

0,02

3

1313-13-9/

01104

Манган та його сполуки (в перерахунку на діоксид мангану)

0,0029

0,008

0,005

 

11000

Неметанові леткі органічні сполуки (НМЛОС), в т.ч.:

0,73

1,2935

1,5

4

8052-41-3/

11000

Уайт-спірит

0,299

0,8645

-

5

75-07-0/

11006

Ацетальдегід

0,032

0,037

0,03

6

64-19-7/

11028

Кислота оцтова

0,399

0,392

0,8

Усього

0,78998

1,41778

 

Перелік інших забруднюючих речовин, які викидаються в атмосферне повітря стаціонарними джерелами об'єкта / промислового майданчика

1

2

3

4

5

6

1

-

-

-

-

-

Усього

-

-

-

Перелік забруднюючих речовин, для яких не встановлені гігієнічні регламенти допустимого вмісту хімічних і біологічних речовин в атмосферному повітрі населених місць

1

2

3

4

5

6

1

-

-

-

-

-

Усього

-

-

-

           

 

 

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux