Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Оболонська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Відбулось засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Опубліковано 02 квітня 2014 року о 12:19

25.03.2014 під головуванням начальника управління з питань надзвичайних ситуацій Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київради (Київська міська державна адміністрація), перший заступник голови Постійної комісії Рюмшин С.М. відбулось засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Учасниками засідання були представники департаментів Київської міської державної адміністрації, структурні підрозділи райдержадміністрацій міста Києва. Основним питанням, яке розглянули на засіданні було «Про вжиття необхідних заходів щодо підготовки до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2014 році»

За інформацією Українського гідрометеорологічного центру гідрометситуація, що склалася у басейні Дніпра упродовж зимового періоду 2013-14 рр., характеризувалася невеликими снігозапасами, неглибоким промерзанням добре зволоженого грунту. З урахуванням таких гідрометеорологічних особливостей минулого зимового періоду та результатів розрахунку за гідрологічними методиками, весняне водопілля 2014 р. на Десні, Дніпрі в Україні, в тому числі й у м. Києві передбачається нижчим за середнє, без загрози негативних наслідків.

За прогнозом УкрГМЦ від найвищий рівень водопілля на Дніпрі у створі поста Київ весною 2014р. передбачається в інтервалі 540-600 см над "0й поста (або 92.4 - 93.0 м БС). Ймовірні строки проходження - перша половина квітня. Очікувані рівні є безпечними для прирічкових територій та споруд на них; нижчими за середні багаторічні показники і минулорічний максимум водопілля.

З  другої  половини  лютого  (майже  на  місяць  раніше  середніх  строків)

розпочався і продовжується нині повільний розвиток весняного водопілля на

Дніпрі, Прип'яті і Десні. У нижній течії Десни та на Канівському водосховищі у

межах м. Києва льодові явища відсутні, на Київському водосховищі відмічаються

ділянки   з   льодовими   явищами   (льодоходом,   битим   льодом,   льодоставом   з ополонками) та ділянки чистої води. Ускладнення ситуації під час пропуску льодової маси з Київського водосховища по Дніпру у межах Києва не очікується.

На сьогодні дніпровські водосховища мають достатній вільний об'єм для прийому талих вод і їх безпечного пропуску. Режим роботи дніпровського каскаду плануються і затверджуються Міжвідомчою Комісією при Держводагентстві України на основі гідрологічних прогнозів УкрГМЦ та водогосподарської ситуації у басейні Дніпра і на каскаді водосховищ. Оскільки рівень води Дніпра у Києві знаходиться під регулюючим впливом Київської і Канівської ГЕС, то фактичний максимум може бути нижчим (за умови встановлення оптимального режиму пропуску водопілля через дніпровський каскад водосховищ).

За результатами проведення засідання постійної комісії було напрацьовано низку протокольних доручень щодо вжиття  вичерпних заходів по недопущенню розвитку прогнозованої паводкової ситуації до рівня надзвичайної.

За інформацією відділу з питань надзвичайних ситуацій Оболонської РДА, відповідні комунальні підприємства Оболонського району готові до ліквідації можливих надзвичайних ситуацій під час загрози повені.

За інформацією відділу з питань надзвичайних ситуацій

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux