Скошування трави є досить ефективним методом боротьби з кліщами без застосування хімічної обробки - КП УЗН Оболонського району
Скошування є досить ефективним методом боротьби з кліщами без застосування хімічної обробки.
Згадаємо вже засвоєний матеріал?
"Оскільки кліщі не мають можливості стрибати на свою жертву, так як їх тіла до цього не пристосовані, вони влаштовують своєрідні "засідки". Дорослі особи займають високу траву і чагарники висотою не більше 1,5 м. На деревах, до речі, кліщі поки що не живуть.
Особливою любов'ю кліщів є листяні ліси, що складаються з горобини, вільхи, берези та осики, липи, що перемежовуються з великою кількістю чагарників різного виду, улюблені засади - ділянки, що заросли бур`яном.Зазвичай кліщі потрапляють на свою здобич лише тоді, коли потенційна жертва зачіпляє травинку або гілку, на який сидить кліщ. У ту ж мить кліщ чіпляється за свою жертву кігтиками і присосками, а потім продовжує подорож по тілу тварини або людини для виявлення місця для укусу. Якщо падіння було невдалим, кліщ знову забирається на розташовану поруч травинку або кущ і продовжує терпляче чекати нову жертву, яка проходитиме поруч і випадково "зіб`є" його на свій одяг або шерсть. Кліщі досить вибагливі до погодних умов. Ці створіння прокидаються в період, коли температура повітря в нічний час прогрівається від +5 до +7°С..." (наш пост від 08.05.2018)
При перебуванні в лісопаркових зонах дотримуйтесь простих правил, які збережуть Вам і Вашим дітям здоров'я і життя.
Приємного та безпечного відпочинку на природі!
За інформацією КП УЗН Оболонського району