Школа №211 передала гостинці дітям, евакуйованим зі Слов’янська
«Дітям необхідна допомога» - саме так називався лист, який надійшов на електронну пошту від мами випускників школи № 211.
В ньому йшлося:
«Шановна Тетяно Сергіївно! Мене звати Аліна Олександрівна Козирева. Мої діти - випускники вашої школи. Прошу Вас ознайомитись із інформацією: 37 вихованців дитячого будинку зі Слов'янська 11 травня евакуювали в Київську область та розімістили в Християнському притулку "Ковчег" в Пущі-Водиці (вул Гамарника,40, зупинка "7 лінія"). Евакуація відбувалася раптово, не було впевненості, що групу пропустять на блокпостах - тому виїжджали без запасу речей і продовольства. Діти приїхали в чому були на момент відїзду. Організатори просять усіх небайдужих допомогти із забезпеченням дітей продуктами та одягом.У складі групи - діти віком від 3 до 14 років у супроводі вихователів. Можливо школа ( діти, батьки) зможе допомогти цим дітям. Попередньо вдячна і з повагою, Аліна Козирева».
Звичайно, на наступний же день цього листа було озвучено всім класним керівникам й президентам класів нашої школи. Питання не легке й вирішення його у стінах школи зайняло певний час. Таким чином, на момент коли я ще раз зв'язалася з організаторами вони мене запевнили, що діти вже забезпечені усім необхідним. Єдине чого їм не вистачало і за чим вони сумували - це солодощі. Тому ми із представниками від адміністрації школи, учнівського самоврядування та педагогічного колективу завітали до них із смачними пряничками та цукерками, які були виготовлені саме для цих діток.
Діти були дуже задоволені гостинцям і приємно вражені візитом. Вони у свою чергу показали нам чудовий концерт, в основі якого стояли поняття «МИР, ЛЮБОВ та ЄДНІСТЬ УКРАЇНИ».
211 школа - школа миру. Ми не можемо залишатися осторонь людського болю й відчаю. Але закликаємо й усі інші школи долучатися до таких акцій і допомагати тим, хто цього потребує. Адже не дарма існує приказка «З миру по нитці й голому сорочка». Тож будьмо разом і у нашій країні пануватиме МИР, ЛЮБОВ та ЄДНІСТЬ!
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |