Серпнева секція для директорів ЗНЗ Оболонського району
26 серпня 2016 року у селі Глібівка, що у Вишгородському районі, відбулася серпнева секція для директорів загальноосвітніх навчальних закладів Оболонського району міста Києва. Цей захід пройшов на базі польового табору Спілки геологів України. Темою обговорення секції стала проблема оновлення української школи в сучасних умовах. «Нова українська школа: реформа в дії».
До обговорення, вже за традицією, долучилися й науковці. Розпочалася секція директорів ЗНЗ району з привітання і щирих слів подяки начальника управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Вахнюк Н.М. за якісну підготовку навчальних закладів до початку нового навчального року, за відданість своїй праці і розуміння сьогоднішніх реалій і труднощів у розвитку освітньої галузі. Далі вона передала слово науковцям - проректору ПВНЗ «Інститут Тутковського», Лівенцевій Г.А., доценту КНУ імені Тараса Шевченка Крочак М.Д. та начальнику відділу проектного управління ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України, професору Пушкарьовій Т.О.. Вони презентували можливості своїх наукових установ, що можуть стати реальною допомогою навчальним закладам різних типів у здійсненні інноваційних досліджень та реалізації програм розвитку.
Продовженням виступу науковців стало повідомлення директора науково-методичного центру Глушаниці О.В. про те, що із серпня 2016 року на базі науково-методичного центру Оболонського району розпочався інноваційний проект «Районний методичний ресурсно-сервісний центр як новий формат методичної служби в умовах трансформацій освітнього простору України». Вона презентувала концептуальні засади інноваційного проекту, його програму реалізації та моделі діяльності.
По закінченні секції директори шкіл щиро подякували господарям та організаторам заходу за надзвичайно потрібну і актуальну інформацію, отриману ними, і висловили впевненість у тім, що ця зустріч стане чудовим зачином нового 2016-2017 навчального року.
За інформацією управління освіти
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |