Роль особистості вчителя у формуванні становлення учня, як особистості
Педагогічна рада в школі №8 Оболонського району міста Києва була присвячена ролі особистості учителя в долі дитини.
На формування цієї теми вплинули слова В.Сухомлинського: «Учитель повинен знати і відчувати, що на його совісті - доля кожної дитини, що від його духовної культури та ідейного багатства залежить розум, здоров'я, щастя людини, яку виховує школа».
З доповіддю виступила заступник директора з навчально-виховної роботи І.І.Німчик. Зокрема, вона зазначила, що талант проявляється у діяльності, тому бути талановитим чи ні - це вибір людини. Обдарованими народжуються всі, але не всі стають талановитими. Це - відповідальність... Чи кожен може взяти на себе таку відповідальність?
В обговоренні доповіді взяли участь учителі:
- В.Ф.Качан «Творчість як природна потреба людини і перша засада успішного навчання».
- В.В.Гуляйко «Позитивний настрій учителя як запорука успіху дитини».
- Н.П.Лоскучерява «Методи відновлення на уроці».
- О.П.Самойленко «Все геніальне - просте».
- О.Г.Усатенко «Ігрові форми роботи на уроках в середній та старшій школі».
- Л.В.Черкавська та творчий колектив учителів початкової школи «Роль особистості вчителя у вихованні дитини».
А на закінчення педради психолог школи Л.В.Партека провела психологічну гру «Квітка» на розвиток позитивного мікроклімату в педагогічному колективі, оскільки, якщо вчитель почувається на робочому місці комфортно, то він несе позитивні емоції і своїм учням.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |