Останній день безкоштовної виставки робіт Пікассо, Матісса і Далі
У столиці триває передаукціонна виставка робіт великих митців, і сьогодні – її останній день. 28 вересня відбудеться аукціон, на якому представлені картини розкуплять палкі поціновувачі мистецтва.
Далі та Дюрер, Матісс і Міро, Шишкін і Шагал. А також Рембрандт, Пікассо, Мікеланджело і багато інших геніїв живопису, роботи яких чи не вперше зібрали в одному залі. Виставка «Editions» не на жарт сколихнула столицю – ще б пак, коли побачити роботи славетних майстрів можна безкоштовно!
Цими вихідними бажаючих потрапити на виставку було так багато, що у черзі доводилося проводити по кілька годин. Але допитливих киян і гостей міста це не зупиняло. Тому, нарешті діставшись до оглядової зали, кожна з робіт отримувала уважний огляд і аналіз.
– Складається враження, що у 1500-х роках малювали значно краще, ніж у 1900-х, – ділиться своїми думками відвідувачка пані Марія, роздивляючись гравюру Альбрехта Дюрера. – Вражаюча деталізація! Ось як має виглядати справжнє мистецтво!
На найпопулярніше запитання серед відвідувачів «Невже це оригінали?», організатори впевнено відповідають: «Так, це оригінальні гравюри». Зазначимо, що гравюрою називають вид графіки, що включає способи власноручного нанесення художником зображення на друковану дошку, її ручної обробки і друкування відбитків.
– Особливий сенс для художників виконувати складну і трудомістку роботу, виготовляючи друковану дошку для гравюри перед малюнком на папері – це тиражность. Тобто можливість зробити з однієї дошки багато відбитків. Всі ці відбитки будуть рівноцінними художніми творами, – пояснюють організатори виставки.
Експозиція представляє це тиражне мистецтво повною мірою і у різних стилях. Організатори зазначають, що особливу колекційну цінність представляють роботи надруковані під керівництвом художника і особисто підписані автором з проставленим лімітованим тиражем. А основна частина робіт на виставці представлені саме з колекційних серій.
Нагадаємо, що виставка у гелереї «Золотое Сечение» працює до 19:00, але вхід зачиняється о 18:30.
vechirniykiev.com.ua