Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Оболонська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Назвали офіційних переможців Громадського бюджету-2018

Опубліковано 09 листопада 2017 року о 12:39

Сьогодні у мерії назвали переможців Громадського бюджету-2018. 100 мільйонів гривень розподілять між  42 великими проектами та 51 малим. Офіційні результати під час брифінгу оголосив заступник міського голови — секретар Київради Володимир Прокопів. Він також зазначив, що за ініціативи містян віддано 444 тисячі голосів. Загалом за проекти ГБ-2018 проголосували 131 тисяча киян. Про це повідомили в прес-службі Київради.

Хочу привітати проекти-переможці. Серед великих у першій трійці — “Мережа хабів. Сучасний освітній простір гімназії 107 “Введенська”; “Підземний музей на Поштовій площі”; та “Оновлене гематологічне відділення”. Ми для великих проектів ставили прохідний бар’єр у 1000 голосів. І що важливо, кожен із 42 ініцатив-переможців набрав утричі більше. Це гарні показники, які свідчать про те, що Громадський бюджет набуває дедалі більшої популярності, - зазначив заступник міського голови — секретар Київради Володимир Прокопів.

Серед великих проектів  у ТОП-5 - "Мережа хабів. Сучасний освітній простір гімназії 107 "Введенська" (4264 голоси); Підземний музей на Поштовій площі (3705 голосів); «Оновлене гематологічне відділення – збереже життя тяжкохворим» (3617 голосів); #КиївЗаговоритьАнглійською (3608 голосів); Нове приміщення для відділу РАЦС Деснянського району м.Києва (3584)

Серед малих ТОП-5:  РУСАНІВКА - ЗЕЛЕНИЙ ОСТРІВ (1852 голоси); Голосіїв майбутнього (District of Kyiv Smart City) (1641 голос);  Ганок для гімназії 34 "Либідь" (1525голосів); Утеплення навчальних приміщень гімназії "Міленіум" №318 (1501 голос); Благоустрій території гімназії "Міленіум" № 318 (1396 голос).

3 малих проектів Оболонського району набрали достатню кількість голосів та будуть реалізовані:

Мультимедійні комплекси для навчальних кабінетів школи № 9;

Лабораторія робототехніки LEGO у школі №194;

 Інноваційний Патріотичний Простір «ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ» шкіл №285, 252.

Детальніше про рейтинг проектів дивіться тут.

Наразі у Київраді розглядають можливість збільшення фінансування проектів Громадського бюджету-2018. Щоб не залишити поза фінансуванням проекти, які не потрапили у "зелену" гарантовану зону фінансування 29 жовтня активні кияни подали петицію за збільшення коштів ГБ2. Петиція уже зібрала майже вісім тисячі підписів.  Для того, щоб її розглянули потрібно понад 10 тисячі голосів.

На реалізацію громадських ініціатив у проекті бюджету, який запропонує нам виконавчий орган, буде зазначена сума в 100 мільйонів гривень. На цій цифрі ми зійшлися ще в травні. Однак, ми бачимо який резонанс здійснив Громадський проект-2018. Було подано ініціатив у 2,5 рази більше ніж під час голосування за проекти-2017. Тому, ми піднімемо питання збільшення фінансування ГБ. І у фінальній версії головного кошторису столиці ймовірно буде зазначена сума уже в 150 мільйонів гривень на реалізацію громадських ініціатив, - анонсував голова постійної комісії Київради з питань бюджету, лідер фракції «Солідарність» Андрій Странніков.

Окрім того, міська влада спільно з громадськістю працює над постійним вдосконаленням подачі та розгляду громадських проектів.

- Формується три робочих групи. Одна буде займатися роботою, яка стосується вдосконалення самого електронного механізму, друга напрацьовуватиме пропозиції щодо покращення Положення про Громадькиий бюджет міста Києва, і третя підійматиме питання етики, - повідомив керівник Центру Розвитку Інновацій НаУКМА, експерт РПР та Ради Європи Сергій Лобойко.

Нагадаємо, Київрада на реалізацію проектів ГБ виділила 100 мільйонів гривень. Загалом було подано 809 проектів. До голосування було допущено (після модерації) 564 громадські ініціативи.

 

vechirniykiev.com.ua


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux