КМДА Київська міська державна адміністрація


10 вересня 2013

ОГОЛОШЕННЯ для бажаючих вступити до житлово-будівельних кооперативів

Постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня №238 затверджено Порядок ведення Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов. Громадяни, які перебувають на обліку бажаючих вступити до житлово-будівельних кооперативів, також включаються до Єдиного державного реєстру.

З метою здійснення роботи щодо формування Реєстру Київська міська державна адміністрація просить Вас в термін до 25 вересня 2013р. звернутись до Департаменту будівництва та житлового забезпечення, який здійснює облік бажаючих вступити до житлово-будівельних кооперативів, за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 42, кім. 406, 407, тел. 235-30-23, 234-01-24 та надати наступні документи:

- довідку з місця проживання про склад сім'ї та реєстрацію (ф.3);

- копії документів що засвідчують реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків;

- довідку з місця роботи, навчання;

- копії паспортів, копії свідоцтв про народження дитини.

Особи, які не нададуть необхідні документи, не можуть бути внесені до Єдиного державного реєстру.

Відповідно до статті 42 Житлового кодексу Української РСР, жилі приміщення надаються тільки громадянам, які перебувають на обліку потребуючих поліпшення житлових умов та внесені до Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.