КМДА Київська міська державна адміністрація


26 травня 2015

Шановні мешканці Оболоні та голови ОСББ та ЖБК!

Оболонська районна в місті Києві державна адміністрація інформує, що 8 квітня 2015 року Кабінетом Міністрів України була прийнята постанова № 231 «Про внесення змін до Постанов кабінету Міністрів України від 1 березня 2010 року № 243 та від 17 жовтня 2011 року № 1056», яка спрямована на стимулювання населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів та встановлення (заміни) котлів, окрім газових.

Наразі, визначено перелік енергоефективного обладнання та матеріалів, які можна придбати в кредит та отримати компенсацію (30% - для індивідуальних будинків, квартир; 40% - для ОСББ, ЖБК), зокрема для: утеплення фасадів, горищ та фундаментів; модернізації системи освітлення; встановлення енергозберігаючих вікон; встановлення засобів обліку теплової енергії та води; облаштування індивідуальних теплових пунктів; встановлення теплових насосів; встановлення сонячних колекторів; заміни радіаторів опалення тощо. На отримання компенсації можуть розраховувати як фізичні особи - мешканці приватних будинків та квартир, так і організовані ОСББ та ЖБК. Проведення комплексної термомодернізації житлових будинків дозволить заощадити до 50% енергії, що споживається нині.

 

Для отримання більш детальної інформації з даного питання звертайтесь до:

Call-центру з проведення роз’яснювальної роботи в частині економічних, технічних та правових засад участі населення, ОСББ, ЖБК в програмі отримання державної підтримки на впровадження енергоефективних заходів працює з 09:00 до 17:30 (крім вихідних та святкових днів), тел. 044 292-32-57, e-mail: [email protected]При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.