КМДА Київська міська державна адміністрація


15 травня 2015

На Оболоні відбулись ІІ «Спортивні ігри юних олімпійців»

На Оболоні відбулись ІІ «Спортивні ігри юних олімпійців»

14 травня 2015 року на міжшкільному стадіоні гімназії №143 та СЗШ №231 міста Києва відбулись ІІ «Спортивні ігри юних олімпійців».

Організатором змагань виступили Оболонська районна в місті Києві державна адміністрація, Київське міське відділення Національного олімпійського комітету України. Партнерами цьогорічного свята спорту виступили фітнес-центр “Aquarium” та Київський університет ім.Бориса Грінченка.

Метою заходу є залучення дітей та учнівської молоді до систематичних занять фізичною культурою та спортом, забезпечення рівня рухової активності учнів, популяризації ідей та принципів олімпійського руху в місті Києві, виявлення молоді, яка досягла найкращих результатів з фізичної підготовки.

У іграх взяли учать учні 5-10 класів з 25 загальноосвітніх навчальних закладів Оболонського району Києва (знз, гімназії та ліцеї) – № 29, 225, 14, 252, 285, 194, 143, 240, 214, 231, 298, 9, 8, 216, 239, “Потеціал”, 226, 211, 210, 20, 233, 219, 256, 176, 245. Змагання проходили по таким видам спорту: вуличний баскетбол (4*4), міні-футбол, шахи, спортивне багатоборство (біг 60 метрів, підйом тулуба з положення «лежачи на спині» (прес), стрибки в довжину з місця, стрибки на скакалці), веселі старти (комплексна естафета). Змагання проводяться серед юнаків та дівчат окремо, а також командна та особиста першість у кожному виді програми.

Привітати учасників змагань завітали голова Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Олександр Цибульщак, член виконавчого комітету Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України Сергій Тимофєєв, радник ректора Київського університету імені Бориса Грінченка Андрій Боляк.

В рамках співпраці між Київським міським відділенням Національного олімпійського комітету України та Київським університетом ім. Б.Грінченка до проведення змагань була залучена спеціальна команда волонтерів з учнівської молоді. ІІ Спортивні ігри юних олімпійців проходили за активною участю волонтерської команди студентів з університету. Волонтери допомагали у суддівстві змагань на кожному з етапів.

Всі переможці та призери отримали цінні подарунки від Київського міського відділення НОК України.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.