КМДА Київська міська державна адміністрація


21 вересня 2023

Оголошено відбір членів до ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Оболонській районній в місті Києві державній адміністрації

На виконання рекомендацій постанови Кабінету Міністрів України від 04 серпня 2023 року № 812, Оболонська районна в місті Києві державна адміністрація оголошує про початок відбору членів до ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Оболонській районній в місті Києві державній адміністрації.

Основними критеріями відбору кандидатів є: бажання працювати на громадських засадах, активна участь у громадській діяльності, відповідність високим стандартам доброчесності, відсутність конфлікту інтересів, наявність особистих досягнень або реалізованих проектів у сфері захисту внутрішньо переміщених осіб, наявність конкретних пропозицій щодо особистого вкладу в реалізацію мети та завдань Ради, визначених Типовим положенням, що затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 04 серпня 2023 року № 812.

Для участі у відборі запрошуються: внутрішньо переміщені особи, місцем проживання яких згідно довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи є Оболонський район міста Києва, у тому числі ті, які є представниками релокованих в установленому порядку до Оболонського району підприємств (підприємств, які перемістили свої виробничі потужності та активи до Оболонського району міста Києва); представники громадських організацій, в статуті яких визначено, що їх діяльність, зокрема, спрямована на забезпечення та захист внутрішньо переміщених осіб і реалізацію проектів в межах Оболонського району міста Києва.

Для участі у відборі до 06 жовтня 2023 року необхідно подати в електронному виді на електронну адресу: [email protected] або в паперовому виді до Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою: м. Київ, вул. Л. Лук’яненка, 16, наступні документи:

- заяву у довільній формі;

- документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, або відображення в електронній формі інформації, що міститься у документах, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, сформованих засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія) або єДокумент;

- документ про освіту (за наявності);

- мотиваційний лист кандидата, в якому викладаються обґрунтування для обрання його до складу Ради;

- відомості про контактний номер телефону та адресу електронної пошти кандидата (за наявності);

- довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або електронну довідку, яка підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік такої особи, на електронному носії, критерії якого підтримують використання мобільного додатка Порталу Дія (Дія) (за наявності технічної можливості), або лист громадського об’єднання щодо включення до складу Ради представника громадського об’єднання (для представників від громадських організацій).

За додатковою інформацією звертатись за номером телефону: 418-59-98.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.