Головна  →  Новини  →  11 червня 2021

Вакансії: представникам яких професій найлегше та найскладніше влаштуватися в м.Києві

Станом на початок червня в столичній службі зайнятості зареєстровано майже 11 тис. вакансій. На одне вільне робоче місце претендували 2 безробітних.

У розрізі професій, найбільший попит у роботодавців спостерігається на робітників з виробничим досвідом (слюсарі різних спеціальностей, електромонтери з ремонту та обслуговування електроустаткування, електрогазозварники, маляри, кондитери); осіб без професійної підготовки (прибиральники, двірники, вантажники, підсобні та кухонні робітники); працівників сфери торгівлі та послуг (поліцейські, кухарі, продавці продовольчих товарів, помічники вихователів, охоронники, продавці-консультанти, офіціанти) та робітники з обслуговування та експлуатації устаткування та машин (водії автотранспортних засобів, водії тролейбусів та трамваїв, трактористи, токарі, асфальтобетонники, машиністи насосних установок, складачі поїздів, дорожні робітники).

Затребувані лікарі різних спеціальностей, сестри медичні, вихователі, техніки, вчителі, інженери, керівники музичні, контролери пасажирського транспорту, касири торговельного залу та контролери-касири.

А от серед бухгалтерів, менеджерів, адміністраторів, продавців-консультантів, головних бухгалтерів, економістів, юрисконсультів за кожне робоче місце спостерігається запекла конкуренція. Наприклад, на початку червня для 587 безробітних бухгалтерів було лише 44 вакансії; для 379 менеджерів зі збуту - 18; для 227 адміністраторів - 10; для 307 продавців-консультантів - 84; для 217 головних бухгалтерів – 17; для 213 економістів - 12; для 123 юрисконсультів - 3 вакансії.

Тим часом, середній розмір заробітної плати у вакансіях, що надійшли від роботодавців до столичної служби зайнятості, на початку червня поточного року становив 9,7 тис. грн., що на 1 тис. грн. більше (на відповідну дату минулого року – 8,6 тис. грн). Лідерство серед найвище оплачуваних професій тримають представники ІТ-технологій. Найвищий середній розмір оплати праці роботодавці пропонують у вакансіях для інженера-програміста (76 тис. грн), фахівця з розробки та тестування програмного забезпечення (72 тис. грн), фахівця з організації інформаційної безпеки (42 тис. грн), інженера з комп’ютерних систем (38 тис. грн),  аналітика консолідованої інформації (26 тис. грн), аудитора та ріелтора (25 тис. грн), аналітика в банківській сфері (24 тис. грн), електромонтера контактної мережі (22 тис. грн). Зрозуміло, і рівень вимог до претендента високий.

«Роботодавці сьогодні пропонують гідні зарплати, але натомість вони хочуть мати справу з висококваліфікованими спеціалістами, чиї знання і досвід відповідали б заявленим вимогам. У столичній службі зайнятості готові сприяти у пошуку таких фахівців для потреб підприємств різної сфери, а при необхідності – й підготовці кадрів, використовуючи наші можливості професійного навчання», - наголосив директор Київського міського центру зайнятості Віктор Білич.

Київський міський центр зайнятості сьогодні це:

  • Найбільша база можливостей
  • Безкоштовні послуги для безробітних та роботодавців

За інформацією Київського міського центру зайнятості

Перейти до спискуВерсiя для друку