КМДА Київська міська державна адміністрація


26 вересня 2014

Вшановуємо ветеранів!

24 вересня з нагоди міжнародного Дня ветерана та людей похилого віку, який відзначатиметься 1 жовтня представники управління Пенсійного фонду України  завітали до Ради ветеранів Оболонського району м. Києва. Присутнім на зустрічі ветеранам керівник районного управління Бойко О.В. висловила глибоку вдячність за тяжку працю, здобутки та досягнення на користь Української Держави та заради нашого майбутнього.

Представники управління не залишилися осторонь проблем пенсійного забезпечення, які цікавлять ветеранів та людей похилого віку та надали відповідні роз’яснення. Присутні цікавились питаннями перерахунків пенсій, проведенням індексації, та як може вплинути робота на виборчій дільниці на розміри пенсій.  Кожному з присутніх були надані докладні відповіді на запитання та наголошено, що колектив управління завжди готовий прийти на допомогу.

Щиро вітаємо Ветеранів та Людей похилого віку. Бажаємо миру, здоров’я, довгих років життя, добробуту та злагоди!При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.