Головна  →  Новини  →  9 жовтня 2020

Олександр Туру: наявність податкового боргу можна перевірити у електронному кабінеті платника податків

Головним управлінням ДПС у м. Києві проводиться активна робота з громадянами, які мають борг зі сплати податків. Зокрема, профільним підрозділом столичної податкової здійснюється розсилка письмових повідомлень з вимогою сплатити заборгованість. Однак, перевірити її наявність можна самостійно, не чекаючи повідомлень від податкової та не відвідуючи контролюючий орган.

«Платники податків можуть з’ясувати інформацію про наявність (відсутність) податкового боргу, скориставшись сервісом ДПС України Електронний кабінет», - наголошує заступник начальника Головного управління ДПС у м. Києві Олександр Туру.

Як зазначає Олександр Олександрович, у приватній частині Електронного кабінету режим «Стан розрахунків з бюджетом» надає користувачам доступ до особових рахунків зі сплати податків, зборів та інших платежів (дані інтегрованої картки платника), де платник може ознайомитися з усіма необхідними даними.

«В умовах карантинних обмежень платникам не потрібно відвідувати Центри обслуговування платників щоб зробити звірку по розрахунках. Можна скористатися послугами Електронного кабінету і отримати всю інформацію онлайн. Єдине, на що слід звернути увагу, вхід у приватну частину електронного кабінету здійснюється з використанням електронного цифрового підпису. Про його наявність потрібно подбати завчасно,отримавши його у відповідних підрозділах чи онлайн», - наголосив заступник начальника столичної податкової.

Олександр Олександрович підкреслив, що скориставшись послугами Електронного кабінету, платник має можливість своєчасно дізнатися про наявність податкового боргу, сплатити його та уникнути заходів примусового стягнення.

Нагадаємо, вхід до сервісу Електронний кабінет можна здійснити за посиланням: https://cabinet.tax.gov.ua/

Перейти до спискуВерсiя для друку