КМДА Київська міська державна адміністрація


12 серпня 2020

На Хрещатику в Києві у вихідні відбудеться щорічний шкільний ярмарок

Щорічно протягом останніх 23 років на вулиці Хрещатик за підтримки Київської міської державної адміністрації проводиться загальноміський шкільний ярмарок.

Мешканці та гості столиці мають вже хорошу традицію відвідувати у третю суботу та неділю серпня загальноміський шкільний ярмарок на вулиці Хрещатик (на нижньому тротуарі непарної сторони вулиці).

Як і в попередні роки, КП «Міський магазин» в цьому 2020 році буде організатором проведення загальноміського шкільного ярмарку.

Головною метою і основним завданням проведення спеціалізованого ярмарку є забезпечення в повному обсязі школярів та студентів міста необхідним шкільно-письмовим приладдям, одягом, взуттям та іншими товарами шкільного асортименту.

За рахунок залучення до участі у ярмарку безпосередніх товаровиробників та дистриб’юторів ціни на вказані групи товарів на 15-20% нижчі ніж у роздрібній торговельній мережі. На шкільному ярмарку-2020 буде представлений величезний асортимент товарів від українських і зарубіжних виробників: шкільна форма, ортопедичне взуття, рюкзаки та портфелі, одяг для наймодніших школярів, книжки, зошити, яскраві обкладинки, різноманітні ігри та багато інших цікавих і необхідних аксесуарів.

Тобто все для того, щоб зробити навчальний рік для школярів легким та пізнавальним. У заході візьмуть участь підприємці з Полтавської, Львівської, Черкаської, Київської, Тернопільської, Херсонської, Дніпропетровської та Житомирської областей. Київські підприємства легкої промисловості також запропонують споживачам товари шкільного асортименту високої якості.

Вдалі покупки та гарний настрій гарантовані всім відвідувачам шкільного ярмарку 2020. На ярмарку буде  зона пересувного атракціону.

Загальноміський шкільний ярмарок, відбудеться у суботу та неділю 15-16 серпня 2020 року. Шкільний ярмарок працюватиме з 09.00 до 20.00. Місце проведення: непарний бік нижнього тротуару вулиці Хрещатик від будинку № 13/2 до будинку № 23-А (у межах вулиць Архітектора Городецького та Богдана Хмельницького).

 За інформацією КП «Міський магазин»При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.