КМДА Київська міська державна адміністрація


23 червня 2020

Щиро дякую всім державним службовцям, які сумлінно та з повною віддачею працюють на користь Оболонського району - Кирило Фесик

Щиро дякую всім державним службовцям, які сумлінно та з повною віддачею працюють на користь Оболонського району - Кирило Фесик

Шановні працівники державної служби!

 

Щиро вітаю Вас з нагоди професійного свята.

Державний службовець – це особлива доля, адже саме на вас покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій та завдань держави. Від вашого професіоналізму, принциповості, мудрості, компетентності, ініціативності залежить довіра до влади.

Тож нехай ваші рішення завжди будуть мудрими, а щоденна робота викликає довіру та повагу українського народу.

Щиро дякую всім державним службовцям, які сумлінно та з повною віддачею працюють на користь Оболонського району. Кожен день ви реагуєте на запити сучасного суспільства, відповідально виконуючи свій професійний обов’язок.

У цей святковий день бажаю нових здобутків, професійних успіхів, реалізації задуманих планів, задоволення від вашої важливої та відповідальної праці.

Зі святом!

 

З найкращими побажаннями  
Голова Оболонської районної
в місті Києві державної адміністрації                                                Кирило ФесикПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.