КМДА Київська міська державна адміністрація


27 травня 2020

Орган самоорганізації населення «Будинковий комітет «Мінський проспект, 12» опікується спільними інтересами її членів

В реальному житті будинку зі своїми цінностями, не завжди легко знайти точку дотику, в результаті виникають проблеми суспільних відносин. Тому одним із головних завдань ОСН є врівноважити часто полярні інтереси своїх членів, але знову ж таки для цього необхідні знання у різноманітних сферах об'єднавчої ідеї, навколо якої обертається реальне повсякденне життя.

В умовах карантину спільнота шукає ефективні форми організації діяльності. А для цього необхідно опанувати певними знаннями та вміннями. Тому члени організації з зацікавленістю прийняли пропозицію долучитися до ініціативи Центру «Розвиток КСВ». Майстер-клас «Дизайн-мислення» став цікавою площадкою для опанування новими методами роботи, обміном досвідом та спілкування представників різних об’єднань громадських організацій.

Наразі інновації є скрізь. І саме вони є невід’ємною частиною та результатом дизайн-мислення. А дизайн-мислення – це ефективний інструмент, який використовується для вирішення проблем інноваційним шляхом, створення концепцій і перш за все для розробки продуктів, послуг, процесів та моделей задля задоволення потреб співмешканців, користувачів та інших зацікавлених сторін актуальними рішеннями.

Під час майстер-класу присутні дізнались:

- що таке дизайн-мислення та його основні етапи;

- отримали реальні успішні кейси застосування дизайн-мислення;

- як дизайн-мислення дає можливість поглянути на проблему з зовсім іншого погляду, використовуючи креативність;

- наскільки важливим є формулювання нових ідей;

- чому нові ідеї допоможуть ефективному задоволенню вимог в умовах самоорганізації та самоврядування.

Спікеркою майстер-класу, на якому були присутні керівник ОСН «БК «Мінський проспект, 12» Юлія Шевеленко та член комітету Олена Патрікеєва, була Марина Саприкіна, голова правління Центру «Розвиток КСВ», експертка з корпоративної соціальної відповідальності.

 

За інформацією органу самоорганізації населенняПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.