Головна  →  Новини  →  26 березня 2020

Столичні правоохоронці затримали ділків, які фальсифікували ліки і продавали через інтернет

Під час карантину, коли багато людей користуються інтернет-магазинами, зростає загроза придбати підроблені ліки. У середу, 25 березня 2020 року, слідчі управління поліції в метрополітені ГУНП у місті Києві спільно з працівниками ГУКЗЕ СБ України ліквідували нелегальне виробництво лікарських засобів та затримали осіб, які налагодили їх збут на території міста Києва, а також в інших містах України у особливо великих розмірах.
 
-Підпільне виробництво здійснювалося у нежитловому приміщенні у Харкові за допомогою спеціального устаткування. Готову продукцію зловмисники маркували під відомих українських виробників та реалізовували на території міста Києва, Київської та інших областей України через інтернет-магазини та поштові відділення. Під час проведення 16 санкціонованих обшуків за місцем виробництва, адресами проживання та в автомобілях фігурантів виявлено обладнання для виготовлення фальсифікованих лікарських засобів, близько півтисячі ампул з порошкоподібною речовиною білого кольору, фасувальний матеріал для готової продукції, чорнові записи та інші речові докази, - зазначили у пресслужбі прокуратури міста Києва.
 
Трьох осіб, у тому числі організатора нелегального бізнесу, затримано в порядку ст . 208 КПК України. Наразі їм готується повідомлення про підозру за ч. 2 ст. 321-1Кримінального кодексу України.
 
Слідчі та процесуальні дії тривають. Вживаються заходи , спрямовані на встановлення всіх осіб, причетних до вчинення злочину.
vechirniy.kyiv.ua
Столичні правоохоронці затримали ділків, які фальсифікували ліки і продавали через інтернет
Перейти до спискуВерсiя для друку