Головна  →  Новини  →  2 грудня 2019

Практичний курс «Youth Stage» - молодіжна платформа

5, 6, 7, 8 та 12, 13, 14, 15 грудня 2019 року з 12:30 до 18:00 у  м. Києві, пройде практичний курс: «YOUTH STAGE» молодіжна платформа. Проєкт впроваджує Київський молодіжний центр, який спрямований на підготовку активної молоді до суспільно корисної та ефективної роботи в системі органів державної влади та місцевого самоврядування.

Лектори курсу навчатимуть учасників принципу та порядку управлінням територіями в рамках місцевих громад, ознайомлять з кращими практиками цієї діяльності, допоможуть вдосконалити знання в політичному та громадському питанні, освоїти навички менеджменту, навчитися чітко та якісно викладати свої думки, вести перемовини та виступати публічно.

Програма курсу передбачає навчання у форматі інтерактивних лекцій, презентації, дискусії. Практична частина (дата узгоджується) за результатами індивідуального завдання передбачає стажування в органах державної влади та екскурсії до Верховної Ради України.

З учасниками проєкту працюватимуть досвідчені лектори: державні службовці, помічники депутатів, коучі, психологи, лектори з особистісного розвитку, спеціалісти політичного PR, медіа-експерти, політичні консультанти.

Організатори запрошують молодь, яка займає активну життєву позицію, робить перші кроки в громадській діяльності та має велике бажання здійснювати позитивні зміни в країні. Участь у заході безкоштовна. Попередня реєстрація обов’язкова та здійснюється за посиланням: https://goo.gl/4C28gN

Контактна особа та координатор проекту: Сапожніков Євген, тел.: (066) 154 24 13 та електронна адреса evgeniisapozhnikov@gmail.com

Обов'язково мати документ, що посвідчує особу учасника.

Дати та адреси проведення:

5 грудня – Український дім (Прес-центр, 1-й поверх), Хрещатик, 2;

6 грудня – Київський національний університет технології та дизайну (КНУТД);

7 грудня -  Український дім (Велика виставкова зала, 2-й поверх), Хрещатик, 2;

8 грудня - Український дім (Велика виставкова зала, 2-й поверх), Хрещатик, 2;

12 грудня - Український дім (Велика виставкова зала, 2-й поверх), Хрещатик, 2;

13 грудня - Український дім (Велика виставкова зала, 2-й поверх), Хрещатик, 2;

14 грудня -Київська міська державна адміністрація (КМДА 514 аудиторія), Хрещатик, 36;

15 грудня – Київська міська державна адміністрація (КМДА 514 аудиторія), Хрещатик, 36.

 

За інформацією Київського молодіжного центру

Перейти до спискуВерсiя для друку