КМДА Київська міська державна адміністрація


8 квітня 2019

Планова профілактична промивка мереж в Оболонському районі в ніч з 10 на 11 квітня

Згідно із щорічним графіком Київводоканал проводитиме планову профілактичну промивку мереж в Оболонському районі.

У зону робіт потраплять мережі по вул. Зої Гайдай, вул. Озерна, вул. Північна, вул. Прирічна, вул. Богатирська, вул. Героїв Дніпра, вул. Тимошенко, просп. Оболонський, 33-65, просп. Героїв Сталінграда, 28-64. Профілактична промивка буде проводитися  в ніч з 10 на 11 квітня, а саме з 23.00 до 06:00. Попередньо здійснюється чистка та мийка резервуара чистої води № 1 на насосній водопровідній станції «Оболонь-2».

Профілактика проводитиметься вночі, щоб не створювати незручності мешканцям. Упродовж часу виконання робіт Київводоканал не рекомендує користуватися водою з крану для приготування їжі та санітарно-гігієнічних потреб. Після завершення профілактичних заходів перед застосуванням воду з крану потрібно спустити: якщо візуально вода прозора та не має стороннього запаху, користуватися нею цілком безпечно.

Звертаємо увагу, промивка – це обов’язкова профілактика, необхідна для того, щоб вода не застоювалась та не погіршувалась її якість. Крім того, під час таких заходів труби очищаються від можливого осаду.

vodokanal.kiev.uaПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.