Головна  →  Новини  →  27 лютого 2019

Олександр Цибульщак провів особистий прийом громадян

Олександр Цибульщак провів особистий прийом громадян

26 лютого 2019 року голова Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Олександр Цибульщак провів черговий прийом громадян з особистих питань. Прийоми проходять кожний другий та четвертий вівторок місяця. На них, за попереднім записом, мешканці району мають змогу через особисте спілкування з головою вирішити питання, які їх турбують. Прийом проходив у приміщенні державної адміністрації за адресою:  вул. Маршала Тимошенка, 16.

Особистий прийом відвідали одинадцять мешканців району. Питання, які порушені під час спілкування з керівником району стосувалися: прискорення надання житла, перерахування оплати за опалення, ремонту міжквартального проїзду, озеленення дитячого майданчику, встановлення урн для сміття на зупинці громадського транспорту тощо.

Під час особистого прийому громадяни отримали роз’яснення по суті порушених питань відповідно до чинного законодавства.

Участь у прийомі взяли фахівці самостійних управлінь та інших структурних підрозділів Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації, а також представники КП «Київтеплоенерго» та КК «Центр комунального сервісу». За результатами розгляду кожного питання голова району надав відповідні доручення, були встановлені терміни їх виконання.

Крім того, Олександр Леонідович провів особистий прийом і в приміщенні управління (Центру) надання адміністративних послуг Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації.  Питання, з якими мешканці звернулись до голови району, стосувались надання адміністративних послуг, зокрема:

- щодо подовження терміну дії дозволу на застосування праці іноземців ;

- стосовно припинення підприємниціької діяльності  фізичною особою-підприємцем.

 

 

За інформацією відділу роботи із зверненнями громадян 

Перейти до спискуВерсiя для друку

Я Ð?Ð?Ю Ð?РÐ?Ð?Ð?!