Головна  →  Новини  →  7 грудня 2018

Привітання голови Оболонської РДА Олександра Цибульщака з Днем місцевого самоврядування в Україні

Привітання голови Оболонської РДА Олександра Цибульщака з Днем місцевого самоврядування в Україні

Шановні депутати і працівники органів місцевого самоврядування!

Шановні керівники органів самоорганізації населення!

Щиро вітаю Вас з Днем місцевого самоврядування в Україні!

Це свято притаманного українцям способу суспільного життя, в основі якого самоврядне суспільство. Ця давня традиція бере свій початок з часів Київської Русі, коли вільні громадяни обирають своїх представників, яким довіряють,  і наділяють їх владними повноваженнями. Тільки така влада і є справді народною - владою не над суспільством, а легітимною владою самого суспільства, для суспільства і в інтересах суспільства.

Багата історія та глибокі традиції становлення місцевого самоврядування в Україні заклали міцні підвалини для сучасного розвитку громадянського суспільства й демократії. Без розвитку місцевого самоврядування наше майбутнє, майбутнє нашої держави неможливе.

З нагоди свята хочу подякувати депутатам Київської міської ради та їхнім помічникам, які опікуються Оболонським районом, за високий професіоналізм і компетентність, відповідальність і небайдужість,  активну громадянську позицію щодо інтересів оболонської  громади. Дякую за Вашу підтримку у реалізації цікавих проектів, сумлінну і наполегливу працю задля процвітання і розвитку нашого району.

Важливу роль у системі місцевого самоврядування відіграють і органи самоорганізації населення, які є міцною, надійною ланкою взаємозв’язку громади і влади. Саме ви допомагаєте більш оперативно й конструктивно вирішувати питання місцевого значення.

День місцевого самоврядування – це свято усіх людей активної життєвої позиції, громадських лідерів й просто небайдужих мешканців, які беруть активну участь у розбудові нашої держави і у житті рідного району.

Тож вітаю усіх зі святом, бажаю творчої наснаги, енергії, успіхів у реалізації перспективних планів та задумів, спільної плідної роботи на благо Оболонського району  і держави в цілому!

 

З поваго

Голова Оболонської районної

в місті Києві державної адміністрації                            Олександр Цибульщак

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

Я Ð?Ð?Ю Ð?РÐ?Ð?Ð?!