Головна  →  Новини  →  18 вересня 2018

Роман Лелюк провів особистий прийом громадян

17 вересня 2018 року перший заступник голови Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Роман Лелюк провів черговий прийом громадян з особистих питань. Такі прийоми проходять кожний перший та третій вівторок місяця. На них за попереднім записом мешканці району мають змогу через особисте спілкування з першим заступником голови вирішити питання, які їх турбують. Прийом проходив у приміщенні державної адміністрації за адресою: вул. Тимошенка, 16.

На особистий прийом було записано 2 особи. Питання, які порушені під час спілкування з першим заступником керівника району, переважною більшістю мали комунальне спрямування, а саме: щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища, неналежного стану арок в будинку, несанкціонованої торгівлі, обмеження заїзду транспорту на тротуар тощо.

Під час особистого прийому громадяни отримали роз’яснення по суті порушених питань відповідно чинного законодавства.

Участь у прийомі взяли фахівці самостійних управлінь та інших структурних підрозділів Оболонської РДА. За результатами розгляду кожного питання перший заступник голови району надав відповідні доручення, були встановлені терміни їх виконання.

 

за інформацією відділу роботи із звернення громадян

 

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Я Ð?Ð?Ю Ð?РÐ?Ð?Ð?!