Головна  →  Оголошення  →  18 червня 2018

Розпочато конкурсний відбір громадських організацій для надання фінансової підтримки з бюджету Києва у 2018 році

Відповідно до Порядку відбору  громадських організацій для надання фінансової підтримки з бюджету міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 19.04.2018 № 495/4559, розпорядження Оболонської  районної в місті Києві державної адміністрації від 12.06.2018 № 282 «Про утворення конкурсної комісії з відбору громадських організацій Оболонського району м.Києва для надання фінансової підтримки з бюджету міста Києва»» Оболонська районна в м.Києві державна адміністрація повідомляє про початок проведення конкурсного відбору громадських організацій для надання фінансової підтримки з бюджету міста Києва  у 2018 році.

До участі у конкурсному відборі допускаються районні громадські організації, які зареєстровані у встановленому законодавством порядку, мають соціальну спрямованість, потребують фінансової підтримки, заявили про себе в соціумі міста Києва та Оболонського  району зокрема і викликали довіру жителів Оболонського району .

Метою проведення конкурсного відбору є залучення громадських організацій до співпраці з Оболонською  районною в місті Києві державною адміністрацією  шляхом реалізації розроблених ними проектів, спрямованих на виконання завдань і заходів  Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року, затвердженої рішенням Київської міської ради від 15 грудня  2011 року № 824/7060 «Про затвердження Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року», в частині підвищення рівня соціального захисту окремих категорій населення.

Конкурсні пропозиції подаються громадськими організаціями за такими пріоритетними напрямками:

1. Реабілітація та соціальний захист осіб з інвалідністю різних нозологій захворювань (крім осіб з вадами слуху та зору).

2. Реабілітація та адаптація осіб з вадами слуху та зору.

3. Проведення комплексної реабілітації та спеціалізованого консультування дітей та молоді з інвалідністю. 

4. Реінтеграція людей груп ризику (осіб, які звільняються з місць позбавлення волі).

5. Соціальна реабілітація учасників антитерористичної операції, воїнів-інтернаціоналістів, учасників бойових дій та їхніх сімей.

6. Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

7.  Соціальна адаптація дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

8.  Забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

9.  Соціальна реабілітація та залучення людей похилого віку до активної участі в суспільному житті міста.

10. Проведення роботи, спрямованої на патріотичне виховання молоді.

11.  Абілітація, заходи із включення до місцевої спільноти, представництво інтересів, розумні пристосування для осіб з інтелектуальними порушеннями та членів їх сімей, які здійснюють опіку та догляд.

12.  Надання інших соціальних послуг.

Для участі у конкурсному відборі громадські організації подають:

1) заявку на участь у конкурсному відборі встановленої форми;

2)  копію статуту громадської організації;

3) копію рішення уповноваженого органу про внесення громадської організації до Реєстру неприбуткових установ та організацій;

4) копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

5)  коротку інформацію про діяльність та досвід роботи громадської організації;

6) опис проекту за встановленою формою та кошторис витрат, необхідних для виконання проекту;

7) звіт про використання бюджетних коштів за попередній рік з відповідними підтверджуючими документами (для громадських організацій, які отримали бюджетні кошти у попередньому році).

Учасник конкурсного відбору може подавати одну або декілька конкурсних пропозицій у друкованій та/або електронній формі.

Документи, подані учасником конкурсного відбору, засвідчуються на кожній сторінці підписом керівника та скріплюються печаткою громадської організації.

Конкурсна пропозиція складається державною мовою.

Строк подання конкурсних пропозицій - 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсного відбору.

Прийом конкурсних пропозицій здійснюється  фінансово-економічним відділом Управління праці та соціального захисту населення Оболонської районної в місті Києві державн6ої адміністрації  за адресою: 04209, м. Київ, вул. Озерна , 18-А, к. 201,

секретар комісії: Матюшенко Тетяна Володимирівна, тел. 426-14-59, Email: ruszn_05bux@ukr.net.

Управління праці та соціального захисту населення 

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Я Ð?Ð?Ю Ð?РÐ?Ð?Ð?!